• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Mierzyn

Znalezionych ofert: 34

15770628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25558577 15770628 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim na MierzynieDom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 24+5+24 ).Nieruchomość, wybudowana gotowa do wydania, posadowiona na działce o powierzch...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 240 000 PLN (8 073 zł/m2)

5
2
153.6 m2
2025
15345726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16395231 15345726 Dom w cenie mieszkania - 4 pokoje + ogród oraz dwoma miejscami postojowymi w cenie !Bezczynszowy !Inwestycja zakończona !Mierzyn ul. DługaOferta dotyczy domu o powierzchni 77,75m2. składającego się z:PARTER:- salon z aneksem kuchennym – 39,65m2- łazi...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

770 000 PLN (9 904 zł/m2)

4
1
77.75 m2
2025
15854233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27072245 15854233 Na sprzedaż elegancka, ponadczasowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Mierzyna. Dom zachwyca wysoką jakością wykonania, przestrzenią oraz prywatnością, którą zapewnia kameralna uliczka dostępna wyłącznie dla mieszkańców. ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 690 000 PLN (10 995 zł/m2)

7
2
335.62 m2
2014
15212967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12755214 15212967 Jedyna w swoim rodzaju inwestycja w pięknej malowniczej lokalizacji nad stawem. Oferujemy do sprzedaży nowe funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej na Mierzynie.Inwestycja zlokalizowana jest w okolicach Nasiennej w ciszy i w zieleni.Domy posadowion...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 190 000 PLN (9 917 zł/m2)

4
1
120 m2
2023
15863699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27254975 15863699 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w standardzie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 77,75 m². Do lokalu przynależy ogródek 52m2.Inwestycja jest już zakończona, lokale są gotowe do odbioru.* Zdjęcia poglądowe wykończonego m...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

770 000 PLN (9 904 zł/m2)

4
1
77.75 m2
2026
15800682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26219297 15800682 Masz dość ciasnych bloków i braku zieleni? Marzysz o własnym domu z ogrodem, ale odstraszają Cię kosmiczne ceny? Mamy Idealne Rozwiązanie!Prezentujemy wyjątkową alternatywę dla mieszkania – kompaktowy dom jednorodzinny dwulokalowy w prestiżowej lokal...

Mierzyn, Wichrowa

799 000 PLN (10 638 zł/m2)

4
1
75.11 m2
2026
15756406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25252872 15756406 Wyjątkowa nieruchomość klasy premium - dom parterowy o powierzchni 740 m2 z krytym basenem, salą fitness oraz sauną, posadowiony na działce o powierzchni 4667 m2 z pięknie zagospodarowanym ogrodem. Zainteresowany? Zapraszam do środka! Mijając p...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

7 200 000 PLN (9 730 zł/m2)

7
3
740 m2
2010
15764468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25449316 15764468 Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ.Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie deweloperskim.Na powierzchnię użytkową 153,60 m2 składają się:PARTER:- salon z ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 240 000 PLN (8 073 zł/m2)

5
1
153.6 m2
2025
15768559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25547093 15768559 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy, zlokalizowane w spokojnej i prężnie rozwijającej się miejscowości Mierzyn, w gminie Dobra – zaledwie kilka minut od granic Szczecina.Każdy lokal to funkcjonalna przestrzeń o powierzchni użytkowej 66,73 m² (ok. 7...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (10 653 zł/m2)

4
1
75 m2
2026
15748068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25105245 15748068 Na sprzedaż nowa oferta domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na nasłonecznionej dużej działce, ogród od zachodniej strony.Cicha spokojna okolica, kameralna zabudowa domów jednorodzinnych, bardzo dobry dojazd do Centrum Szczeci...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 399 000 PLN (8 997 zł/m2)

6
2
155.5 m2
2025