• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Niegoszowice Ogrodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ogrodowa i Niegoszowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15881413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630361 15881413 Dom blisko Parku Wolności w Pabianicach - Twoje miejsca na obrzeżach miasta.Nieruchomość położona na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych przy cichej asfaltowej uliczne.Budynek z 2011 roku, solidnie zbudowany z cegły, ocieplony i otynkowany. Dach ...

Chechło Pierwsze (Łódzkie, gm. Dobroń)

1 300 000 PLN (6 952 zł/m2)

6
2
187 m2
2011
15877641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27575959 15877641 Na sprzedaż 12 domu w zabudowie bliźniaczej położonego w cichej okolicy, 9 km do centrum Ostródy i wjazdu na S7.Nieruchomość podzielona na 2 lokale z których każdy składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki.Możliwość połączenia w jeden lokal i dodatkow...

Brzydowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

140 000 PLN (1 014 zł/m2)

4
2
138 m2
1939
15877640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27575954 15877640 Na sprzedaż dom jednorodzinny w Pabianicach (Piaski) o powierzchni użytkowej 180 m² + 83 m² piwnicy, usytuowany na działce 629 m². Nieruchomość z 1986 roku, po termomodernizacji, gotowa do zamieszkania.Dom oferuje 7 pokoi i 3 kondygnacje. W pełni pod...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (4 008 zł/m2)

5
1
262 m2
1986
15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15504556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20030408 15504556 Na sprzedaż atrakcyjny dom położony w słonecznej i kameralnej okolicy Pułtuska leżącego na skraju Puszczy Białej. Nieruchomość ta usytuowana jest w doskonałej lokalizacji tego miasta i rozciąga się na 3 kondygnacje, oferując 3 pokoje, 2 garderoby, du...

Pułtusk (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

620 000 PLN (2 897 zł/m2)

4
2
214 m2
1990
15896275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27974833 15896275 1 249 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI ! II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segm...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 249 000 PLN (9 051 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15896102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący nowoczesny projekt Konstancin 27967578 15896102 3 499 000 zł SPRZEDAŻ 263 m2 DOM WOLNOSTOJĄCY KONSTANCIN - JEZIORNA Przedmiotem sprzedaży jest WOLNOSTOJĄCY dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 263,41 m2. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1000 m2. Garaż dwustanowiskowy w br...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 499 000 PLN (13 304 zł/m2)

5
2
263 m2
2027
15895250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sierzchów | dom parterowy 136,5m2 | działka 675m2 27961232 15895250 950 000 zł DOM PARTEROWY 136,5 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 675 M2 SIERZCHÓW I GM. GÓRA KALWARIABEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIKameralna inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy.Przedm...

Sierzchów (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

950 000 PLN (5 828 zł/m2)

4
2
163 m2
2025
15894363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27941046 15894363 1 199 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI !II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segme...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 199 000 PLN (8 688 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15890477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment w Bobrowcu I 129 m2 I działka 323 m2 27877731 15890477 Cena: 1 145 000 zł SPRZEDAŻ 129 m² BOBROWIEC GMINA PIASECZNO DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJIPrzedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129 m², z garażem oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi przed budynkiem. D...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 145 000 PLN (8 876 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15888186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, garaż, gotowe domy, Wola Przypkowska 27805956 15888186 924 000 zł I SPRZEDAŻ I 145 M2 DOM WOLNOSTOJĄCY działka 500 m2 I WOLA PRZYPKOWSKA I GMINA TARCZYNOstatnie 3 domy !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom WOLNOSTOJĄCY w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 145,35 m2, na działce 500 m2 z garażem jednosta...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

924 000 PLN (6 372 zł/m2)

5
3
145 m2
2024
15887924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem 116,13 m2, Marysin, gm. Lesznowola 27797132 15887924 Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyńskiBez prowizji agencji !!!  Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą sprawdzić Twoją zdolność kredytową.Przedmiote...

Marysin (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 070 000 PLN (9 224 zł/m2)

4
2
116 m2
2022