• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Ryczówek Krzewowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ryczówek i Krzewowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15884898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na Młocinach 27714346 15884898 Do kupienia 5-pokojowy segment narożny 149,64 m2 (powierzchnia całkowita 209 m2) na działce 332 m2, Bielany Młociny.Stan deweloperski zamknięty, z możliwością dokupienia wykończenia dopasowanego pod indywidualne potrzeby nowego właściciela. Spokojna,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN (10 766 zł/m2)

5
4
209 m2
2026
15844001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny dom dla rodziny lub firmy 26819837 15844001 Na sprzedaż 9-pokojowy, trzypiętrowy dom wolnostojący, 278m2, na działce 450m2, Bemowo Jelonki Północne.Do remontu, idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy.Dom to:= parter (oddzielne wejście):* 3 pokoje: 40m2, 22m2, 12 m2;* łazienka: prysznic, wc, ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (7 554 zł/m2)

9
-
278 m2
1985
15764353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam dom z garażem - wydanie od zaraz 25446468 15764353 OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE - Na sprzedaż Bliźniak - wydanie od zaraz  Jeśli szukasz domu z dala od ruchliwej ulicy blisko lasu to ta oferta jest dla ciebie D O M :Dom bliźniak w stanie deweloperskim oddany do użytkowania w 2025 roku o całkowitej po...

Kębłowo (Pomorskie, gm. Luzino)

650 000 PLN (4 676 zł/m2)

5
1
139 m2
2025
15742669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24997982 15742669 Przedmiotem sprzedaży jest szykowny, ponadczasowygotowy do zamieszkania dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem,otoczony bajecznym ogrodem z urokliwymi zakamarkami pozwalającymi naznalezienie ukojenia po pracowitym dniu.Posesja zlokalizowana jest...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

1 700 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
266.6 m2
2005
15530816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM z STAWEM na Kaszubach - Grabowska Huta 20625813 15530816 DOM z STAWEM  na Kaszubach w Grabowskiej Hucie w cichej i spokojnej okolicy   IDEALNY DLA RODZINY Z DZIEĆMI !LOKALIZACJA:Dom znajduje się w Grabowskiej Hucie gm Nowa Karczma powiat kościerski. 18 km od Kościerzyny, 50 km od Gdańska. Miejsce doskonale...

Grabowska Huta (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

999 000 PLN (9 794 zł/m2)

5
2
102 m2
2020
15893595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27915129 15893595 Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie.Na parterze znajduje się część dzienna, gdzie jest:- duży, świetnie doświetlony salon,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
1
150 m2
1974
15895124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27959608 15895124 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026
15891224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | ogród | garaż | kanalizacja 27892610 15891224 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku.Kameralne, osiedle z 2018 r. w zielonej części Wawra z dostępem do kanalizacji.Mieszkanie świeżo po remon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 762 zł/m2)

4
2
101 m2
2018
15888648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | nowy dom | foremna działka 27819329 15888648 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w podwarszawskich Łomiankach, w Kiełpinie.Dom w zabudowie bliźniaczej - dokładnie 12 bliźniaka o powierzchni ok. 175m2 składa się z dwóch...

Kiełpin (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 790 000 PLN (10 229 zł/m2)

5
3
175 m2
2026
15876347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 9 27535806 15876347 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest wykańczany w wysokim standardzie, gotowy do oddania sierpień 2026 r.Za...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15379431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom na działce za starodrzewem 17231856 15379431 Na sprzedaż 2-kondygnacyjny dom wolnostojący 500 m2 z r., na działce 1150 m2 z 2000 r., Otwock.Piękny dom w cichej, zielonej, okolicy, z dala od zgiełku miasta a zarazem blisko centrum Otwocka. Doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi lub z przezna...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

2 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

8
-
500 m2
2000
15896775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988634 15896775 Dom z potencjałem w zielonym Bieżanowie - przestrzeń, możliwości, inwestycja Szukasz miejsca, które możesz dopasować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako pewną inwestycję? Ta nieruchomość, w spokojnej, zielonej części...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 148 000 PLN (6 378 zł/m2)

6
3
180 m2
1970