• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Ryczówek Krzewowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ryczówek i Krzewowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15886833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768795 15886833 Na sprzedaż klimatyczny dom z widokiem na jezioro - Gąski, gm. OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki z domem całorocznym w malowniczej miejscowości Gąski, w gminie Olecko.Działka i zabudowania- Powierzchni...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

439 000 PLN (3 658 zł/m2)

5
2
120 m2
2005
15884027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692047 15884027 Na sprzedaż klimatyczny 4-pokojowy dom jednorodzinny z tarasem, przeszklonym przepięknym ogrzewanym ogrodem zimowym o powierzchni ponad 26 m2 oraz z kuchnią letnią, zadaszoną wiatą, spiżarnią, garażem i pomieszczeniami gospodarczymi, z zadbanym ogrod...

Złocieniec (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

1 060 000 PLN (7 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1927
15864421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267289 15864421 Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, Cianowice, gm Skała,Zapraszam do zapoznania się ofertą domu położonego w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa. zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Czas dojazdu d...

Cianowice (Małopolskie, gm. Skała)

1 385 000 PLN (8 656 zł/m2)

5
3
160 m2
2025
15790824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25978732 15790824 Dom jednorodzinny położony w spokojnej, malowniczej okolicy niedaleko jeziora.Na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i kominkiem i wyjściem na zadaszony taras, sypialniagabinet, łazienka z prysznicem.Na piętrze 3 wygodne sypialnie, gardero...

Florczaki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

680 000 PLN (8 293 zł/m2)

5
2
82 m2
2010
15646081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23213402 15646081 Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesny, przestronny Dom w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu w miasteczku Wilanów Hampton Residence przy ul.Hlonda.To idealna propozycja dla rodziny poszukującej wygodnego, nowoczesnego domu z pięk...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 000 PLN (24 460 zł/m2)

5
-
188.06 m2
2025
15642610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23113677 15642610 Zapraszam do odkrycia nowoczesnego segmentu skrajnego mieszczącego się przy ul. Wiślanej Kępie na Warszawskim Tarchominie. Segment o powierzchni całkowitej 176 m², usytuowany na 400 metrowej działce. Nieruchomość została oddana w 2022 roku. Dom wybud...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 220 000 PLN (12 614 zł/m2)

5
-
176 m2
2022
15884898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na Młocinach 27714346 15884898 Do kupienia 5-pokojowy segment narożny 149,64 m2 (powierzchnia całkowita 209 m2) na działce 332 m2, Bielany Młociny.Stan deweloperski zamknięty, z możliwością dokupienia wykończenia dopasowanego pod indywidualne potrzeby nowego właściciela. Spokojna,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN (10 766 zł/m2)

5
4
209 m2
2026
15844001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny dom dla rodziny lub firmy 26819837 15844001 Na sprzedaż 9-pokojowy, trzypiętrowy dom wolnostojący, 278m2, na działce 450m2, Bemowo Jelonki Północne.Do remontu, idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy.Dom to:= parter (oddzielne wejście):* 3 pokoje: 40m2, 22m2, 12 m2;* łazienka: prysznic, wc, ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (7 554 zł/m2)

9
-
278 m2
1985
15764353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam dom z garażem - wydanie od zaraz 25446468 15764353 OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE - Na sprzedaż Bliźniak - wydanie od zaraz  Jeśli szukasz domu z dala od ruchliwej ulicy blisko lasu to ta oferta jest dla ciebie D O M :Dom bliźniak w stanie deweloperskim oddany do użytkowania w 2025 roku o całkowitej po...

Kębłowo (Pomorskie, gm. Luzino)

650 000 PLN (4 676 zł/m2)

5
1
139 m2
2025
15742669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24997982 15742669 Przedmiotem sprzedaży jest szykowny, ponadczasowygotowy do zamieszkania dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem,otoczony bajecznym ogrodem z urokliwymi zakamarkami pozwalającymi naznalezienie ukojenia po pracowitym dniu.Posesja zlokalizowana jest...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

1 700 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
266.6 m2
2005
15530816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM z STAWEM na Kaszubach - Grabowska Huta 20625813 15530816 DOM z STAWEM  na Kaszubach w Grabowskiej Hucie w cichej i spokojnej okolicy   IDEALNY DLA RODZINY Z DZIEĆMI !LOKALIZACJA:Dom znajduje się w Grabowskiej Hucie gm Nowa Karczma powiat kościerski. 18 km od Kościerzyny, 50 km od Gdańska. Miejsce doskonale...

Grabowska Huta (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

999 000 PLN (9 794 zł/m2)

5
2
102 m2
2020
15895124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27959608 15895124 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026