• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 26

15619897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22595958 15619897 Na sprzedaż, willa z basenem, Słupsk, Osiedle Akademickie, ul. Brzozowa, 2.898.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.beP4A3MdL4FFU Na sprzedaż willa z basenem o powierzchni użytkowej 393 m2 posadowiona na działkach o numerach ewidencyjnych 917 ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 898 000 PLN (7 374 zł/m2)

6
1
393 m2
1998
15889313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27847058 15889313 Na sprzedaż, dom wolnostojący z ogrodem, Słupsk, ul. Miodowa, 1.398.000,-PLN Na sprzedaż dom wolnostojący 4- kondygnacyjny, w całości podpiwniczony. Dom o powierzchni użytkowej 250 m2 posadowiony na działce o powierzchni 2927 m2 zlokalizowany...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 398 000 PLN (5 592 zł/m2)

9
1
250 m2
1990
15558446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21234364 15558446 ELEGANCKI DOM O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 247,1M2 W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ z INSTALACJĄ FOTOWOLTAICZNĄ - SŁUPSK, UL. NORWIDA, OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI! Jeśli marzysz o wyjątkowym domu w doskonałej lokalizacji, mamy dla Ciebie idealną propozyc...

Słupsk (Niepodległości) (Pomorskie, gm. Słupsk)

999 000 PLN (4 045 zł/m2)

4
-
247 m2
1990
15886370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27755937 15886370 NA SPRZEDAŻ Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem ul. Klonowa, Słupsk Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97,14 m², położony w prestiżowej i spokojnej części Słupska - ...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

869 000 PLN (8 959 zł/m2)

4
-
97 m2
-
15887708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27791645 15887708 NA SPRZEDAŻ 4 -pokojowy dom z ogrodem, tarasem, balkonem, garażem i piwnicą Świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany 4 -pokojowy dom o powierzchni 102,75 m², usytuowany na działce o powierzchni 286 m². To i...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 049 000 PLN (10 284 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15807675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26376651 15807675 WYJĄTKOWY, SOLIDNY DOM Z 2004 ROKU PRESTIŻOWE OS. SŁOWIŃSKIE 293,44 m² POW. UŻYTKOWEJ PODPIWNICZONY GARAŻ KOMINEK PODŁOGÓWKA DRZWI HS PODDASZE UŻYTKOWE MOŻLIWOŚĆ 2 MIESZKAŃ Na sprzedaż ko...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

965 000 PLN (3 294 zł/m2)

5
-
293 m2
2004
15852621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27037115 15852621 Tylko u Nas !!! Rodzinny dom z potencjałem i dużym ogrodem - Słupsk, ul. Krzywa Szukasz domu, który zapewni Twojej rodzinie przestrzeń, prywatność i własny kawałek zieleni? Ta oferta m...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

760 000 PLN (5 067 zł/m2)

4
2
150 m2
1980
15856693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27102597 15856693 Na sprzedaż dom jednorodzinny Słupsk, osiedle RyczewoNa sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cenionej części Słupska na osiedlu Ryczewo, przy ulicy Drzymały. Nieruchomość o powierzchni około 160 m² powierzchni użytkowej , a łącznej ok ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

825 000 PLN (5 124 zł/m2)

6
1
161 m2
1984
15867941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27359792 15867941 Oferujemy na sprzedaż dom 128m2 położony na działce 369m2. Piętrowy dom znajduje się na obrzeżach Słupska w bardzo cichej i spokojnej okolicy na terenie zamkniętego osiedla. Nowe budownictwo (2020r) i jakość wykończenia sprawiają, że dom łączy w sobi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 299 000 PLN (10 148 zł/m2)

4
-
128 m2
2020
15826934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom który zarabia 26622989 15826934 Na sprzedaż dom w Słupsku - doskonała inwestycja z dochodowym wynajmem! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 260 m², zlokalizowany w Słupsku, w dobrze skomunikowanej części miasta, w bliskiej odległości od uc...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

950 000 PLN (3 654 zł/m2)

10
3
260 m2
1991
15412971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 17986712 15412971 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) całkowicie podpiwniczony z garażem jednostanowiskowym, przekazany do użytkowania w 2004 roku. Budynek w technologii tradycyjnej, położony na działce o powier...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 790 000 PLN (10 783 zł/m2)

7
-
166 m2
2004
15869253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27404692 15869253 Dom z potencjałem 2 garaże część mieszkalna + gospodarcza ul. Cienista, Słupsk Ryczewo Na sprzedaż dom położony w wyjątkowej, spokojnej lokalizacji Ryczewo - przy ulicy Cienistej. Nieruchomość usytuowana jest w otoczeniu zieleni, co zap...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

509 000 PLN (2 707 zł/m2)

4
-
188 m2
1981