• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 26

15865381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom blisko lasu Słupsk 27296180 15865381 Atuty nieruchomości:cicha i spokojna okolica blisko lasu,duży taras z ekspozycją południowo - zachodnią,bezpieczne sąsiedztwo,duże możliwości aranżacyjne,stylowe urządzenie wnętrza Charakterystyka: Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 247m2, 4 k...

Słupsk (Ryczewo) (Pomorskie, gm. Słupsk)

849 000 PLN (3 480 zł/m2)

5
-
244 m2
-
15430550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18388400 15430550 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 210m2 na działce narożnej o powierzchni 452m2 przy ul. Racławickiej w Słupsku. Gotowy biznes dla inwestora - dom wynajmowany jest dla pracowników. Wynajem może być kontynuowany po zakupie nieruchom...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

699 000 PLN (3 177 zł/m2)

7
3
220 m2
1978
15814639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26591274 15814639 DOM Z GARAŻEM I PEŁNYM PODPIWNICZENIEM - OS. SŁOWIŃSKIE, SŁUPSK Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej o funkcjonalnym układzie, położony na Osiedlu Słowińskim w Słupsku - w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

750 000 PLN (3 125 zł/m2)

6
2
240 m2
1998
15702408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24234075 15702408 Przedstawiam Dom w Słupsku przeznaczony dla dużej rodziny lub do rozdzielenia i pod wynajem , na parterze znajduje się mieszkanie z rozpoczętym remontem , na piętrze znajdziemy 4 łazienki oraz stelaże KG przygotowane już pod realizację mieszkań pod w...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

750 000 PLN (3 425 zł/m2)

2
1
219 m2
1995
15707713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24325790 15707713 Solidny dom z dużą działką w Słupsku. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, z garażem w bryle budynku, położony w Słupsku na osiedlu akademickim . Budynek starannie wykończony, o korzystnym układzie...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 330 000 PLN (6 650 zł/m2)

7
-
200 m2
1990
15852038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27023541 15852038 Na sprzedaż budynek wolnostojący z trzema lokalami mieszkalnymi, piwnicą, strychem oraz czynnym sklepem - działka 563 m² Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale mieszkalnym i inwestycyjnym. Przedmiotem oferty je...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 099 000 PLN (3 688 zł/m2)

8
-
298 m2
1936
15810524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26413110 15810524 Osiedle Niepodległości Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, tarasami i garażem Dom, który ma klimat. Przestrzeń, światło i ponadczasową elegancję Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

940 000 PLN (5 222 zł/m2)

4
-
180 m2
1990
15667725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23608934 15667725 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w Słupsku o powierzchni 61 mkw.Dom usytuowany jest przy ulicy Sosnowej 26A, spokojna okolica domów jednorodzinnych.W skład nieruchomości wchodzi:Salon, sypialnia, kuchnia z oknem , pokój, łazienka oraz przedpok...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

540 000 PLN (8 852 zł/m2)

3
1
61 m2
1985
15099935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9804814 15099935 Na sprzedaż piękny dom z czerwonej cegły w Słupsku z ogrodem! Oferuję Państwu duży dom, z dwoma mieszkaniami oraz z możliwością zaadoptowania strychu na 3 mieszkanie. Piękna nieruchomość z czerwonej cegły z 1932 roku, usytuowana na działce 666 mkw. N...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

6
2
180 m2
1932
15711216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem (os.Ryczewo) 24394440 15711216 Wyjątkowy dom 211 m² w spokojnej okolicy (os. Ryczewo) z pięknym ogrodem - idealny dla dużej rodziny lub inwestora!Na sprzedaż przestronny, wyremontowany dom o powierzchni 211 m², położony w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość wyróżnia się zadban...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 179 000 PLN (5 588 zł/m2)

8
2
211 m2
-
15765049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25461497 15765049 Dom z potencjałem i klimatem – dwa niezależne mieszkania, sauna i ogród w spokojnej dzielnicy Słupska - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk- Oddzielne mieszkanie w piwnicy z osobnym wejściem- Nowoczesne i oszczędne rozwiązania – ogrzewanie gazowe, k...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

799 000 PLN (5 352 zł/m2)

6
3
149.29 m2
1985
15594481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce na rozwój Twojej firmy + duży dom jednor. 22053189 15594481 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- duża działka z ładnym ogrodem- duży dom + obiekt gospodarczo- usługowy - garaż na 2 samochody + kolejny garaż w bryle domu- wyjątkowa oferta inwestycyjna: prowadzenie własnej działalności w lokalu lub wynajmowanie pomieszczeń i ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 480 000 PLN (4 852 zł/m2)

7
3
305 m2
1996