• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Słupsk Wiśniowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiśniowa

Znaleźliśmy 40 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Słupsk

15886370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27755937 15886370 NA SPRZEDAŻ Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem ul. Klonowa, Słupsk Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97,14 m², położony w prestiżowej i spokojnej części Słupska - ...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

869 000 PLN (8 959 zł/m2)

4
-
97 m2
-
15497288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19875554 15497288 GREENWOOD - Tu zaczyna się Twoja nowa historia Unikatowy zakątek luksusu w sercu natury Jeśli poszukujesz miejsca, które łączy w sobie nowoczesność, luksus i bliskość natury, to GREENWOOD jest odpo...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

999 000 PLN (6 283 zł/m2)

4
-
159 m2
2023
15711216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem (os.Ryczewo) 24394440 15711216 Wyjątkowy dom 211 m² w spokojnej okolicy (os. Ryczewo) z pięknym ogrodem - idealny dla dużej rodziny lub inwestora!Na sprzedaż przestronny, wyremontowany dom o powierzchni 211 m², położony w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość wyróżnia się zadban...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 179 000 PLN (5 588 zł/m2)

8
2
211 m2
-
15856693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27102597 15856693 Na sprzedaż dom jednorodzinny Słupsk, osiedle RyczewoNa sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cenionej części Słupska na osiedlu Ryczewo, przy ulicy Drzymały. Nieruchomość o powierzchni około 160 m² powierzchni użytkowej , a łącznej ok ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

825 000 PLN (5 124 zł/m2)

6
1
161 m2
1984
15735352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24854653 15735352 Na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej, Bierkowo, ul. Sportowa, gm. Redzikowo, 699.000,- PLN Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony przy ulicy Sportowej w miejscowości Bierkowo, gmina Redzikowo...

Bierkowo (Pomorskie, gm. Słupsk)

699 000 PLN (4 236 zł/m2)

4
1
165 m2
2025
15746835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom (dwie rodziny), działka prawie 8.000 m2 25089183 15746835 DUŻY DOM DLA RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ LUB DLA 2 RODZIN (WYODRĘBNIONE DWIE CZĘŚCI). NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA NA DUŻEJ DZIAŁCE PONAD 7 TYS. M2, Z WŁASNYM MINI PARKIEM!LOKALIZACJA:Siemianice to wieś w powiecie słupskim Gminie Redzikowo, położona przy drod...

Siemianice (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 350 000 PLN (6 091 zł/m2)

12
5
550 m2
2003
15853436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27050131 15853436 Mieszkanie w parterowym, wolnostojącym, dwulokalowym domu. Budynek zbudowany jest na planie prostokąta, przykryty czterospadowym dachem. Wewnątrz budynku, na niedużej powierzchni, udało się zaprojektować dwa wygodne, czteropokojowe mieszkania. Ka...

Głobino (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

509 000 PLN (6 787 zł/m2)

4
1
75 m2
2026
15619897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22595958 15619897 Na sprzedaż, willa z basenem, Słupsk, Osiedle Akademickie, ul. Brzozowa, 2.898.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.beP4A3MdL4FFU Na sprzedaż willa z basenem o powierzchni użytkowej 393 m2 posadowiona na działkach o numerach ewidencyjnych 917 ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 898 000 PLN (7 374 zł/m2)

6
1
393 m2
1998
15887708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27791645 15887708 NA SPRZEDAŻ 4 -pokojowy dom z ogrodem, tarasem, balkonem, garażem i piwnicą Świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany 4 -pokojowy dom o powierzchni 102,75 m², usytuowany na działce o powierzchni 286 m². To i...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 049 000 PLN (10 284 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15623196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22668767 15623196 Oferta zarezerwowana . Atrakcyjny, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów dom jednorodzinny z garażem i działką na Os. Niepodległości w Słupsku. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, środkow...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

699 000 PLN (3 778 zł/m2)

5
1
185 m2
1982
15765049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25461497 15765049 Dom z potencjałem i klimatem – dwa niezależne mieszkania, sauna i ogród w spokojnej dzielnicy Słupska - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk- Oddzielne mieszkanie w piwnicy z osobnym wejściem- Nowoczesne i oszczędne rozwiązania – ogrzewanie gazowe, k...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

799 000 PLN (5 352 zł/m2)

6
3
149.29 m2
1985
15852038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27023541 15852038 Na sprzedaż budynek wolnostojący z trzema lokalami mieszkalnymi, piwnicą, strychem oraz czynnym sklepem - działka 563 m² Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale mieszkalnym i inwestycyjnym. Przedmiotem oferty je...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 099 000 PLN (3 688 zł/m2)

8
-
298 m2
1936