• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Skorochów Orzechowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Skorochów i Orzechowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15800181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z garażem i dużym ogrodem 26207613 15800181 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow 120 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona na wzniesieniu na osiedlu Słocina na17 sto arowej ogrodzonej działce. Dom w otoczeniu dużych drzew iglastych ,nasadzeń krzewów kwitnąc...

Rzeszów (Słocina), ul. ks. Adama Podgórskiego

1 690 000 PLN (14 083 zł/m2)

5
2
120 m2
-
15894369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27941260 15894369 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w spokojnej okolicy, Osiedle Henryków w Ostrowcu Św. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 116m² usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 478m² w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na parterze mieści się ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Henryków) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

495 000 PLN (4 267 zł/m2)

4
2
116 m2
1980
15886708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27765976 15886708 Wyjątkowy dom z potencjałem inwestycyjnym w Szamotułach!Szukasz przestrzeni dla rodziny, a jednocześnie myślisz o mądrej lokacie kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie!Z przyjemnością prezentujemy wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 261,50 m² , poł...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

899 000 PLN (3 438 zł/m2)

7
2
261.5 m2
1996
15875250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27527209 15875250 Nie każda nieruchomość daje możliwość stworzenia domu dokładnie według własnej wizji. Ten szeregowiec na Podolanach to propozycja dla osób, które szukają solidnej bazy, doskonałej lokalizacji i przestrzeni, którą można zaprojektować od nowa – bez kom...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

910 000 PLN (4 272 zł/m2)

6
1
213 m2
1979
15843732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26813385 15843732 Rezydencja z prywatnym parkiem 7000 m², 8 min od Kołobrzegu 320 m² + niezależne mieszkanie taras 350 m² PV sauna oranżeriaSą domy „do mieszkania”… i są posiadłości, które dają oddech. Tutaj budzisz się w ciszy podmiejskiej zieleni, a po kilku mi...

Czernin (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

4 099 000 PLN (12 809 zł/m2)

8
2
320 m2
2006
15758763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny po odbudowie w 2018r. 25330043 15758763 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Ten wyjątkowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym to propozycja dla osób poszukujących nieruchomości, która łączy przytulny, do...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 550 000 PLN (10 065 zł/m2)

6
2
154 m2
1960
15860631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182909 15860631 Nie pobieram wynagrodzenia od strony kupującej!Masz dość miejskiego hałasu, korków i braku przestrzeni?Chcesz wracać po pracy do miejsca, które Cię wycisza, daje Ci przestrzeń i pozwala złapać balans?Poznaj nieruchomość, która spełnia te potrzeby z n...

Nasielsk (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

986 000 PLN (7 145 zł/m2)

5
-
138 m2
1936
15890188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27874189 15890188 NA SPRZEDAŻ DOM W OTOCZENIU ZIELENI RACZYCE DUŻA DZIAŁKA 4900 m2 FOTOWOLTAIKA 7 POKOI SPOKÓJ I PRYWATNOŚĆ. Jeśli marzysz o miejscu, gdzie można zwolnić tempo, odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się prywatnością - ta nieruchomość może ...

Raczyce (Raczyce) (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

630 000 PLN (7 000 zł/m2)

7
1
90 m2
1930
15886163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27749633 15886163 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Gmina Nowe Skalmierzyce, Ociąż, okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Zapraszam na wirtualny spacer: https:tour.giraffe360.comc36a2aef079a4d8199e134c4cc8d0d93 Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprze...

Ociąż (Wielkopolskie, gm. Nowe Skalmierzyce)

930 000 PLN (8 611 zł/m2)

4
1
108 m2
2018
15698411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w budowie pod Kościerzyną - Chrztowo 24148688 15698411 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Na sprzedaż oferuję wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej miejscowości Chrztowo, w ...

Chrztowo (Pomorskie, gm. Liniewo)

465 000 PLN (2 031 zł/m2)

4
2
229 m2
2024
15882902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673271 15882902 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Pilchowie (gmina Police) przy ulicy Szczecińskiej położoną na dużej działce o powierzchni 1627m2.Nieruchomość znajduje się przy głównej drodze łączącej Szczecińskie dzielnice - Osów, Pogodno, Głębok...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 000 000 PLN (6 061 zł/m2)

5
-
165 m2
1973
15838811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26732977 15838811 Dom na sprzedaż - Budzyń Znacząca obniżka ceny! Oferujemy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 107,76 m², położony na nowym osiedlu w Budzyniu - oddany do użytku w 2022 r. To doskonała propozycja dla rodzin po...

Budzyń (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

899 000 PLN (6 659 zł/m2)

5
1
135 m2
2022