• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Skorochów Orzechowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Skorochów i Orzechowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15750218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118528 15750218 Oferujemy wyjątkową nieruchomość w urokliwej, spokojnej okolicy Charzyna, zaledwie kilka minut od Kołobrzegu. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć dom idealnie dopasowany do własnego stylu życia – przestronny, funkcjonalny i pełen potencjału. Naj...

Siemyśl (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

949 000 PLN (5 423 zł/m2)

6
4
175 m2
2023
15890215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27875758 15890215 Jedyna taka okazja na mapie Zachodniopomorskiego — dom w pierwszej linii brzegowej jeziora Szadzko, z bezpośrednim, prywatnym dostępem do wody. Nie szukaj dalej.Dom i jego charakterWybudowany w 2014 roku budynek o charakterze rustykalnym z duszą — dr...

Szadzko (Zachodniopomorskie, gm. Dobrzany)

995 000 PLN (6 520 zł/m2)

4
2
152.6 m2
2014
15882167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657998 15882167 Dom na sprzedaż, gotowy dochód, okazja inwestycyjna, parter, 3 mieszkania gotowe pod wynajem. KOSZTY POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Zapraszam na wirtualny spacer https:tour.giraffe360.com046a94d935bd4f12b5dd613d81ae5580 Szukasz nieruc...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

690 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
1
138 m2
-
15871682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27473330 15871682 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części miasta-Os. Zacharzew (osiedle domów jednorodzinnych) w Ostrów Wielkopolski przy ul. Chłopickiego. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: -powierzchnia działki: 401 mkw -powierzchn...

Ostrów Wielkopolski (Os. zacharzew) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (5 346 zł/m2)

5
1
130 m2
2026
15883696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675415 15883696 Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt przeładunkowy, dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalnoś...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

1 490 000 PLN (2 483 zł/m2)

4
-
600 m2
2011
15565738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21463969 15565738 NieruchomośćWolnostojący dom w stylu klasycznej willi z 2014r.W bryle budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy.Działka ponad 1000m2 - w pełni zagospodarowana: kostka przed wejściem, liczne krzewy oraz kilka dużych sosen.Na tarasie grill z wędzarn...

Szczęsne (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 000 000 PLN (12 121 zł/m2)

6
2
165 m2
2014
15495670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19841209 15495670 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, łazienka z prysznicem, półotwarta kuchnia oraz piękny, przestronny salon z dużymi oknami i wyjściem do ogrodu.Na piętrze mieszczą się duża łazienka, główna sypialnia z kolejną prywatną łazienką oraz trz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

5
3
136 m2
2024
15214066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12783497 15214066 Dom letniskowy z dużą zagospodarowaną działką w środku lasu. Dom letniskowy o powierzchni 42m2 z możliwością rozbudowy i przekształcenia na całoroczny.Dom składa się z trzech pokoi,kuchni,lazienki i dużego tarasu.Działka o powierzchni 851 m2 położona...

Młynarze (Mazowieckie, gm. Zabrodzie)

250 000 PLN (5 952 zł/m2)

3
1
42 m2
1980
15101549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9838011 15101549 NIERUCHOMOŚĆBliźniak w Adamowiźnie. W skład domu o powierzchni 122m2 wchodzą: wiatrołap, salon z jadalnią i aneksem kuchennym o powierzchni 30m2 oraz dwie łazienki. Na piętrze znajdują się aż cztery sypialnie (12,5m2, 15m2, 11m2, 10m2), co daje wiele...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

909 000 PLN (7 451 zł/m2)

5
2
122 m2
2022
15894291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27939628 15894291 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 150m2 z działką ok. 250 m2, położony w urokliwym miejscu na Błoniu Projekt indywid...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 250 000 PLN (8 333 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15891193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890893 15891193 Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Osielsku . Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142m2 z działką 400 m2 położony w doskonałej lokalizacji w Osielsku zaledwie 10 k...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

999 000 PLN (7 035 zł/m2)

5
-
142 m2
-
15885364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27727196 15885364 Są miejsca, do których nie przyjeżdża się tylko na chwilę.Są takie, do których chce się wracać.Ten dom w Zawoi to właśnie taka przestrzeń u podnóża Babiej Góry, w otoczeniu zieleni, z widokiem na przestrzeń i lasy.To miejsce, które może stać się Twoj...

Zawoja (Małopolskie, gm. Zawoja)

550 000 PLN (5 500 zł/m2)

4
2
100 m2
2000