• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Ustronie Morskie

Znalezionych ofert: 22

15335387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16117602 15335387 Budynek wolno-stojący w całości przeznaczony na sezonowy wynajem turystyczny.Budynek po generalnym remoncie i rozbudowie w roku 2015.Ogrzewanie własne, piec gazowy Viessman plus zasobniki wody na 800 LWłasna pralnia z magazynem pościeli.Pensjonat pos...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

3 400 000 PLN (5 667 zł/m2)

12
-
600 m2
2000
15057003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 8393809 15057003 Przytulny mały domek w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Rezydencja Ustronie Morskie .Osiedle zamknięte - monitorowane, dużo przestrzeni. Do dyspozycji mieszkańców:- basen otwarty- boisko do koszykówki siatkówki- plac zabaw dla dzieci - si...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

989 000 PLN (14 333 zł/m2)

3
-
69 m2
2017
15682605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23880927 15682605 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Otoczenie nieruchomości:Kompleks 22 domków położo...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

4
2
113 m2
2023
15258896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14050193 15258896 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Otoczenie nieruchomości:Kompleks 22 domków położo...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

5
-
113 m2
2023
15264665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14186547 15264665 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2 położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Podana cena jest ceną promocyjną. *Cena domu w war...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

875 000 PLN (7 743 zł/m2)

4
-
113 m2
2023
15254555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13920282 15254555 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Podana cena jest ceną promocyjną.Otoczenie nieruc...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 025 000 PLN (9 071 zł/m2)

4
-
113 m2
2023
15750215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118543 15750215 Na sprzedaż ośrodek domków w Ustroniu Morskim – ul. Morska 5 1074 m² tylko 6 minut pieszo do morzaNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna – ośrodek domków letniskowych funkcjonujący pod nazwą 'Maritim - komfortowe domki nad morzem&#03...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

2 499 000 PLN (6 022 zł/m2)

12
-
415 m2
2021
15750207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118561 15750207 Wyjątkowy dom z ogrodem 1,2 km od morza. 245 m² komfortu i stylu - Sianożęty, miejscowość polożona 10 min od Kołobrzegu. Bez prowizji od kupującego.Czasami trafia się miejsce, które po prostu ma wszystko – styl, przestrzeń, lokalizację i duszę. Ten d...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 898 000 PLN (7 747 zł/m2)

8
-
245 m2
2007
15750214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118532 15750214 ul. Kwiatowa 6, SianożętyZaledwie 400 metrów od szerokiej, piaszczystej plażyGotowy, w pełni funkcjonujący pensjonat z dwiema niezależnymi jednostkami letniskowymi i przestrzenią mieszkalną dla właścicieli.Gotowy model biznesowyNieruchomość od lat z ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

2 250 000 PLN (4 327 zł/m2)

12
-
520 m2
2008
15843812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26814163 15843812 ul. Kolejowa 54A, woj. zachodniopomorskie sprzedaż z bazą klientów, rezerwacjami i BookingTo oferta dla inwestora, który chce kupić nie tylko nieruchomość, ale działający, poukładany produkt najmu – w miejscu, które samo się sprzedaje: spokojna okol...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 250 000 PLN (5 734 zł/m2)

12
5
218 m2
2013
15811236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem! 26428027 15811236 Nowoczesny dom energooszczędny nad morzem - Ustronie MorskieNa sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w Ustroniu Morskim, położony w pierwszym etapie kameralnego, ekologicznego osiedla. Idealna propozycja dla osób szukających domu nad morzem - do zamies...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

989 000 PLN (5 958 zł/m2)

5
3
166 m2
2025
15819842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671113 15819842 Domy nad morzem.Marzysz o własnym, nadmorskim azylu?A może myślisz o inwestycji, która pozwoli uzyskać zwrot na poziomie 10% rocznie?Oto miejsce, które spełni Twoje oczekiwania!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych domów w malowniczym Ust...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

645 000 PLN (7 963 zł/m2)

4
2
81 m2
2023