• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Ustronie Morskie

Znalezionych ofert: 22

15854212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071842 15854212 Na sprzedaż dochodowy biznes, kompleks drewnianych całorocznych domków nad morzem w Ustroniu Morskim !!!GŁÓWNIE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- BLISKO MORZA W TURYSTYCZNEJ MIEJSCOWOŚCI - OK.1200 M - GOTOWY BIZNES DO PRZEJĘCIA Z BAZĄ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

2 450 000 PLN (13 611 zł/m2)

12
7
180 m2
2020
15168380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11500639 15168380 UWAGA - cena do negocjacji !!!USTRONIE MORSKIE - na sprzedaż dochodowy dom mieszkalno- wczasowy z mieszkaniem dla właściciela i z pokojami do wynajęcia.Dom ma powierzchnię użytkową 435,21 m2 w tym 16 pokoi oraz 12 łazienek.Powierzchnia działki wynosi...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 700 000 PLN (3 908 zł/m2)

12
-
435 m2
-
14917098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4669861 14917098 Ustronie Morskie na sprzedaż przepiękna nieruchomość składająca się z pensjonatu, domku letniskowego i domu jednorodzinnego.Nieruchomość o pow. działki 2.501 m2 oddalona jest od morza ok. 1,2 kmNa terenie nieruchomości znajdują się 3 budynki:PENSJONA...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

6 500 000 PLN (9 489 zł/m2)

12
5
685 m2
2010
15335387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16117602 15335387 Budynek wolno-stojący w całości przeznaczony na sezonowy wynajem turystyczny.Budynek po generalnym remoncie i rozbudowie w roku 2015.Ogrzewanie własne, piec gazowy Viessman plus zasobniki wody na 800 LWłasna pralnia z magazynem pościeli.Pensjonat pos...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

3 400 000 PLN (5 667 zł/m2)

12
-
600 m2
2000
15057003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 8393809 15057003 Przytulny mały domek w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Rezydencja Ustronie Morskie .Osiedle zamknięte - monitorowane, dużo przestrzeni. Do dyspozycji mieszkańców:- basen otwarty- boisko do koszykówki siatkówki- plac zabaw dla dzieci - si...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

989 000 PLN (14 333 zł/m2)

3
-
69 m2
2017
15489568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19720197 15489568 Własność. Villa Virgo położona w Ustroniu Morskim przy głównej ulicy - Wojska Polskiego 250 metrów od piaszczystej plaży. Obiekt znajduje się na skraju centrum miejscowości z rewelacyjnym asfaltowym dojazdem. Działka położona tuż przy skrzyżowaniu ul...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 950 000 PLN (10 317 zł/m2)

8
11
189 m2
1928
15371025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17023875 15371025 Nowy dom wolnostojący z dużym patio. ZAMIESZKAJ NIEODPŁATNIE ZANIM KUPISZ ! Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 113m2 + 39m2 patio i fotowoltaiką o mocy 9,75kW Budynek składa się z: - trzech sypialni w tym jednej z garderobą i własną łazienk...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

925 000 PLN (8 186 zł/m2)

4
2
113 m2
2024
15382952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17316438 15382952 Nowy dom wolnostojący z dużym patio. ZAMIESZKAJ NIEODPŁATNIE ZANIM KUPISZ ! Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 113m2 + 39m2 patio i fotowoltaiką o mocy 9,75kW Podana cena dotyczy oferty domu w standardzie Pod klucz. Co oznacza, że w domu ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

4
2
113 m2
2024
14775708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25754 14775708 Obszerna działka o powierzchni 1388mkw zlokalizowana 400m od morza, zabudowana domem jednorodzinnym. Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części Ustronia Morskiego. Od morza dzieli ją zaledwie 400M. Oprócz tego dużym atutem lokalizacji jest o...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 850 000 PLN (15 417 zł/m2)

7
2
120 m2
1968
15053723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8320938 15053723 Dom wolnostojący posadowiony na dużej, zagospodarowanej działce.Budynek dwu piętrowy, ocieplony styropianem, pokrycie dachu - blachodachówka.- Parter : -3 pokoje,- osobna kuchnia,- łazienka z wanną i kabiną, - pomieszczenie gospodarcze,- przedpokój z...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 500 000 PLN (4 286 zł/m2)

-
-
350 m2
2000