• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa Przy Parku

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przy i Parku

Znaleźliśmy 409 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Warszawa

15801130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrony dom wolnostojący z basenem 26226850 15801130 Do sprzedania 1-piętrowy 7-pokojowy dom wolnostojący 290m2 z 2005 r., na działce 873m2, Ursynów Kabaty.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Znakomita lokalizacja, pobliska ulica Puławska zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (8 931 zł/m2)

7
-
290 m2
2005
15734539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 24832157 15734539 Na sprzedaż 2 domy na jednej działce: 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 250 m2 oraz 2-piętrowy dom wolnostojący 90 m2 z 1980r., na działce 950 m2, Wawer Miedzeszyn. Do odświeżenia, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zap...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 000 PLN (7 029 zł/m2)

8
-
340 m2
-
15704668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkaniowo-usługowy, zakup inwestycyjny 24269640 15704668 Na sprzedaż 4-kondgnacyjny budynek 650m2 z 2011r z windą posadowiony na działce 553m2, Praga-Południe, Gocławek.Budynek usługowo-mieszkaniowy, w całości wynajęty, super propozycja dla inwestora.Przy lokalu przystanki autobusowe i tramwajowe, duży ruc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
650 m2
2011
15835493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa w stylu śródziemnomorskim/ działka 1500 m2! 26703210 15835493 HomeAlly prezentuje nieruchomość, która rzadko trafia na rynek. Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zlokalizowana na warszawskim Bemowie, w zielonej i spokojnej części Jelonek, przy ul. Lustrzanej. To miejsce, które łączy kameralny charakter zabudowy wi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 000 PLN (17 100 zł/m2)

7
4
269 m2
1939
15840041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764925 15840041 Dom wolnostojący z ogrodem - Warszawa, ul. ArkuszowaNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m² (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m², w drugiej linii zabudowy przy ulicy Arkuszowej w Warszawie.To przestrzeń, w ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 230 000 PLN (6 194 zł/m2)

7
-
360 m2
2008
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
15698510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24151033 15698510 Dom z klimatem przy Wyścigach przestrzeń, zieleń i funkcjonalnośćNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni całkowitej 391 m² (użytkowa 316 m²) położony na zadbanej działce o powierzchni 524 m². Warszawa, ul. Wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 790 000 PLN (9 693 zł/m2)

5
2
391 m2
1996
13788691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100151 13788691 Klimatyczny dworek położonyw lesie w na Białołęce 12 km. od Pałacu Kultury , powierzchnia ok 250m : 4 pokoje, 2 łazienki, wc, kuchniaIdealna cisza, dookoła nieruchomości las!!! Dom kilka lat temu był opisywany w Magazynie Weranda ze względu na swój ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
13624481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 98678 13624481 Do sprzedania przestronna rezydencja z pięknym ogrodem, położona w klimatycznej części Wilanowa.Dom o pow. cał. 485 m2 posadowiony na działce o pow. 1530 m2.Rozkład: salon z jadalnią 90 m, 6 sypialni, oddzielna kuchnia w pełnej zabudowie ok. 16 m2, 4...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (11 340 zł/m2)

7
5
485 m2
2008
15888506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27814609 15888506 Nowoczesny segment w stanie deweloperskim 220 m² 6 pokoi Wilanovia Park ul. Wiedeńska Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment w stanie deweloperskim, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Wilanovia Park przy ul. ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (13 699 zł/m2)

6
2
219 m2
2022
15871395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27468387 15871395 Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer‑Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne, starannie zaprojektowane osiedle położone w jednej z najbard...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (11 587 zł/m2)

5
-
138 m2
2025
15687502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oryginalnie wykończony dom z opcją pod działalność 23965623 15687502 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego w dzielnicy Wesoła w pobliżu Rezerwatu im. Króla Jana Sobieskiego.Dla kogo?Dla osób szukających nieruchomości, w których mogą zarówno zamieszkać jak i prowadzić działalność gospodarczą....

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (7 959 zł/m2)

7
2
245 m2
1983