• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa Przy Parku

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przy i Parku

Znaleźliśmy 409 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Warszawa

15882418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27663545 15882418 919 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWDWA OSTATNIE DOMY!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (9 777 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 145 000 PLN (19 061 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15840041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764925 15840041 Dom wolnostojący z ogrodem - Warszawa, ul. ArkuszowaNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m² (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m², w drugiej linii zabudowy przy ulicy Arkuszowej w Warszawie.To przestrzeń, w ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 230 000 PLN (6 194 zł/m2)

7
-
360 m2
2008
15801130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrony dom wolnostojący z basenem 26226850 15801130 Do sprzedania 1-piętrowy 7-pokojowy dom wolnostojący 290m2 z 2005 r., na działce 873m2, Ursynów Kabaty.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Znakomita lokalizacja, pobliska ulica Puławska zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (8 931 zł/m2)

7
-
290 m2
2005
15734539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 24832157 15734539 Na sprzedaż 2 domy na jednej działce: 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 250 m2 oraz 2-piętrowy dom wolnostojący 90 m2 z 1980r., na działce 950 m2, Wawer Miedzeszyn. Do odświeżenia, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zap...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 000 PLN (7 029 zł/m2)

8
-
340 m2
-
15704668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkaniowo-usługowy, zakup inwestycyjny 24269640 15704668 Na sprzedaż 4-kondgnacyjny budynek 650m2 z 2011r z windą posadowiony na działce 553m2, Praga-Południe, Gocławek.Budynek usługowo-mieszkaniowy, w całości wynajęty, super propozycja dla inwestora.Przy lokalu przystanki autobusowe i tramwajowe, duży ruc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
650 m2
2011
15835493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa w stylu śródziemnomorskim/ działka 1500 m2! 26703210 15835493 HomeAlly prezentuje nieruchomość, która rzadko trafia na rynek. Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zlokalizowana na warszawskim Bemowie, w zielonej i spokojnej części Jelonek, przy ul. Lustrzanej. To miejsce, które łączy kameralny charakter zabudowy wi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 000 PLN (17 100 zł/m2)

7
4
269 m2
1939
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
15698510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24151033 15698510 Dom z klimatem przy Wyścigach przestrzeń, zieleń i funkcjonalnośćNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni całkowitej 391 m² (użytkowa 316 m²) położony na zadbanej działce o powierzchni 524 m². Warszawa, ul. Wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 790 000 PLN (9 693 zł/m2)

5
2
391 m2
1996
13788691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100151 13788691 Klimatyczny dworek położonyw lesie w na Białołęce 12 km. od Pałacu Kultury , powierzchnia ok 250m : 4 pokoje, 2 łazienki, wc, kuchniaIdealna cisza, dookoła nieruchomości las!!! Dom kilka lat temu był opisywany w Magazynie Weranda ze względu na swój ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
13624481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 98678 13624481 Do sprzedania przestronna rezydencja z pięknym ogrodem, położona w klimatycznej części Wilanowa.Dom o pow. cał. 485 m2 posadowiony na działce o pow. 1530 m2.Rozkład: salon z jadalnią 90 m, 6 sypialni, oddzielna kuchnia w pełnej zabudowie ok. 16 m2, 4...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (11 340 zł/m2)

7
5
485 m2
2008
15888506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27814609 15888506 Nowoczesny segment w stanie deweloperskim 220 m² 6 pokoi Wilanovia Park ul. Wiedeńska Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment w stanie deweloperskim, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Wilanovia Park przy ul. ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (13 699 zł/m2)

6
2
219 m2
2022