• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 55

15620887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22614212 15620887 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż projekt dwupoziomowego domu o powierzchni 173,55 m2. Cena obejmuje działkę 458 m2, projekt budowlany i pozwolenie na budowę.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Stabłowica...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (5 491 zł/m2)

5
-
173 m2
-
15450852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18852747 15450852 Opiekun Oferty:TOMASZ LEIMAN602 101 602SPRZEDAŻ BLIŹNIAKA RYNEK PIERWOTNYOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko mamy przestanek autobusowy oraz szybki wyjazd na obwodnice zachodnią Wrocławia i lotnisko. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 999 000 PLN (11 423 zł/m2)

5
-
175 m2
2023
15491580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19762209 15491580 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż wolnostojący i nowoczesny dom, z dwustanowiskowym garażem w bryle - usytuowany na dużej działce z ogrodem.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Strachowice, położonej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 470 000 PLN (9 048 zł/m2)

4
-
273 m2
2009
15035240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 7555216 15035240 Opiekun oferty Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 190m2, położony blisko centrum, na spokojnej ulicy, blisko terenów zielonych.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej okoli...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (9 211 zł/m2)

5
-
190 m2
1932
15558796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21262220 15558796 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Nowocześnie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Malowniczym.Otoczenie nieruchomości:Ulica Wąsowicza, położona na Osiedlu Malowniczym- Marszowice, w pobliżu zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się sp...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 790 000 PLN (10 529 zł/m2)

4
-
170 m2
2017
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15881089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27623755 15881089 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej.Oaza ciszy w centrum miasta!***Tylko w SDP Nieruchomości***Opiekun oferty:Justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom położony w cichej, zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 599 000 PLN (12 395 zł/m2)

6
3
129 m2
1980
15864540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27268679 15864540 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel: 602 102 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego, wolnostojącego, zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Maślice. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 584 000 PLN (15 023 zł/m2)

6
2
172 m2
2016
15844114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26821414 15844114 Idealne domy dla rodziny wygoda, zieleń, dostęp do usług Przestronne, nowoczesne domy z tarasem i ogrodem, położone w zielonej części Wrocław doskonały wybór rodzin z dziećmi i par, które chcą mieszkać komfortowo, aktywnie i blisko centrum miasta. To...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

5
2
113 m2
2027
15826852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26649580 15826852 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 165m2 na Muchoborze Wielkim.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych. Graniczy ona z j...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 580 000 PLN (9 576 zł/m2)

7
-
165 m2
1975
15810724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26417635 15810724 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do domu na wrocławskich Maślicach.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na Maślicach spokojnej, zielonej dzielnicy we Wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
150 m2
1930
15795701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26102381 15795701 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do domu na wrocławskich Maślicach. Położony w cichej okolicy, wśród niskiej zabudowy.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (7 174 zł/m2)

4
3
195 m2
1985