• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 55

15815668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26649497 15815668 Opiekun oferty:Jarosław BiegańskiNr Licencji PFRN 28466tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej i zielonej okolicy, wśród kameralnych osiedli domów jednorodzinnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe, dwa parki, staw...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 950 000 PLN (10 263 zł/m2)

6
3
190 m2
1997
15635076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22935745 15635076 ul. BelgijskaPrzestronny, zadbany dom w zabudowie szeregowej z 1997 roku o pow. 160 m usytuowany na działce o pow. 169 m na Muchoborze Małym. Dom składa się z następujących kondygnacji: na poziomie zero znajduje się garaż, pomieszczenie gospodarcze, ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (9 688 zł/m2)

5
3
160 m2
1997
15880019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27614269 15880019 REZERWACJA OFERTY Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi – be...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 049 000 PLN (7 285 zł/m2)

6
2
144 m2
2025
15528526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20566243 15528526 OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH KOMFORT I WYGODĘ. Dom wolno stojący, wybudowany w 2012 r. o pow. użytkowej ok 210 m2., 2-kondygnacyjny , pokryty dachówka ceramiczną.  Wnętrze zaaranżowane i wykończone przez architekta w neutralnych kolorach oraz obowiązu...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 000 PLN (11 042 zł/m2)

6
2
240 m2
2012
15871517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy /Luksusowy dom 159m2/Cena promocyjna 27470371 15871517 Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod WrocławiemPrezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej to propozycja wykraczająca poza stan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (8 799 zł/m2)

5
2
159 m2
2025
15867487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27347110 15867487 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony na Osiedlu Malowniczym we Wrocławiu (Leśnica). To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie korzystać z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 000 PLN (10 392 zł/m2)

4
-
153 m2
2008
15680773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23835884 15680773 Oferujemy na sprzedaż Dom z przepięknym ogrodem.Położenie:Południowo-zachodni Wrocław, ceniona, spokojna dzielnica Oporów – idealna dla rodzin i osób ceniących zieleń i dobrą infrastrukturę.Dom położony przy kameralnej, ślepej uliczce, w otoczeniu za...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 949 000 PLN (8 859 zł/m2)

6
3
220 m2
1999
15820803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26599756 15820803 Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi – bez ścisku, bez wzmożonego ruchu, w głę...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 055 000 PLN (7 326 zł/m2)

6
2
144 m2
2025
15678309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Wrocław Muchobór Factory 23810480 15678309 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego domu o powierzchni 175,27 m², zlokalizowanego w dzielnicy Muchobór we Wrocławiu. Dlaczego ten dom to Twoja najlepsza inwestycja?0% prowizji i bez podatku PCC!Świetna ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 980 000 PLN (11 314 zł/m2)

5
-
175 m2
-
15251394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 13839837 15251394 Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy – pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza.Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz nieruchomości spełniający wszystkie wymagane normy. Skontaktuj się z n...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 997 000 PLN (7 396 zł/m2)

6
2
270 m2
2023
15312885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15504437 15312885 Wynajęty i pracujący gotowiec inwestycyjny 20 pokoi, 60 łóżek– wysokie ROI – doskonała okazja biznesowa we Wrocławiu!Przychód 31000 PLN netto miesięcznieOferta sprzedaży nieruchomości przy ul. Petrażyckiego we Wrocławiu to doskonała propozycja dla in...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 499 000 PLN (8 110 zł/m2)

12
6
554.73 m2
2001
15799482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26189266 15799482 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z ogrodem i potencjałem inwestycyjnym o powierzchni całkowitej około 650 m² (w tym 315 m² powierzchni użytkowej) plus pomieszczenie gospodarcze 20m², zlokalizowany przy ulicy Wołyńskiej we Wrocławiu, na zie...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (2 846 zł/m2)

12
4
650 m2
1977