• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 283

15729101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24757187 15729101 Piękna przedwojenna Willa usytuowana na styku Śródmieścia i Pogodna .Duży przestronny budynek idealny zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności. Obecnie budynek pełni funkcję biurową i mieszkalną. Do niedawna w obiekci...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (5 464 zł/m2)

10
-
457.5 m2
1871
15728859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24753597 15728859 Piękna przedwojenna Willa usytuowana na styku Śródmieścia i Pogodna .Duży przestronny budynek idealny zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności. Obecnie budynek pełni funkcję biurową i mieszkalną. Do niedawna w obiekci...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (5 464 zł/m2)

10
-
457.5 m2
1871
15397109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17619133 15397109 Nowoczesne apartamenty w samym sercu Mierzyna, CENA od 699.000 do 769.000 zł.Urokliwe, kameralne osiedle w Mierzynie tworzyć będzie osiem nowoczesnych energooszczędnych domów dwurodzinnych, w których zaprojektowano szesnaście apartamentów. Lokale 5-p...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

849 000 PLN (7 241 zł/m2)

4
-
117.25 m2
2025
15766327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25502349 15766327 Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego na zamkniętym osiedlu przy ul. Rostockiej Korony Północnej w Szczecinie. Dom jednorodzinny o pow. ok. 210 m2 z garażem ok. 35 m2, działka ok. 1100 m2, rok budowy 1998 r. kilka lat temu przeszedł gruntowny remont...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 998 000 PLN (8 155 zł/m2)

8
3
245 m2
1998
15766321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25502346 15766321 Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego na zamkniętym osiedlu przy ul. Rostockiej Korony Północnej w Szczecinie. Dom jednorodzinny o pow. ok. 210 m2 z garażem ok. 35 m2, działka ok. 1100 m2, rok budowy 1998 r. kilka lat temu przeszedł gruntowny remont...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 998 000 PLN (8 155 zł/m2)

8
3
245 m2
1998
15397075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17619273 15397075 Nowoczesne apartamenty w samym sercu Mierzyna, CENA od 699.000 do 769.000 zł.Urokliwe, kameralne osiedle w Mierzynie tworzyć będzie osiem nowoczesnych energooszczędnych domów dwurodzinnych, w których zaprojektowano szesnaście apartamentów. Lokale 5-p...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

849 000 PLN (7 241 zł/m2)

4
-
117.25 m2
2025
15670451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23648051 15670451 NA SPRZEDAŻ DOM NA GRANICY TERENU NATURA 2000 BARDZO BLISKO MORZAOferowany budynek znajduje się na granicy Jastrzębiej Góry i Tupadeł ok 700 m od MARZA i PLAŻY.NOWY dom 182,94 m2 sprzedawany jest w stanie deweloperskim.W skład nieruchomości wchodzą:P...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 700 000 PLN (9 341 zł/m2)

5
2
182 m2
2025
15858122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27139295 15858122 Komfortowa posiadłość w Świnoujściu z widokiem na przystań - twój azyl blisko natury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej i spokojnej okolicy Świnoujścia, w sąsiedztwie przysta...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 229 000 PLN (5 016 zł/m2)

6
-
245 m2
-
15828981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26593923 15828981 Do sprzedania bliźniak oznaczone jako lokal M2 na działce o powierzchni  500 m w miejscowości Dawidy Bankowe przy ul. Miklaszewskiego 15.                                                       Lokal  M2 w budynku D1 z garażem - cena 1.790.000 zł Powie...

Dawidy Bankowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 770 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
2
177 m2
2024
15622326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Otomin Piękny Dom W Atrakcyjnej Lokalizacji 22650405 15622326 OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Wysoki standard wykończeniaJezioro Otomińskie oraz Las w bezpośrednim sąsiedztwie domuBliskość obwodnicy zapewnia bardzo dobrą komunikację z całym TrójmiastemBardzo niskie koszty eksploatacyjne ( ok...

Otomin (Pomorskie, gm. Kolbudy)

2 250 000 PLN (9 259 zł/m2)

5
2
243 m2
2010
15502008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak, ogród 130m2 - narożny 19964028 15502008 DOM Z OGRÓDKIEM 130m2, Budynek A1 - narożnyOdbiory do 31 sierpnia 2026LOKALIZACJAInwestycja położona w miejscowości Kolnik, ul. Różana, gmina Pszczółki jedyne 4 km od Skowarcza. Lokalizacja z komfortowym dostępem zarówno do Tczewa jak i Trójmiasta. O...

Kolnik (Pomorskie, gm. Pszczółki)

610 000 PLN (8 472 zł/m2)

4
2
72 m2
2024
15480603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak, ogród 160m2, odbiór do 31/08/26 19514288 15480603 DOM Z OGRÓDKIEM 160m2, segment B2Odbiory do 31 sierpnia 2026LOKALIZACJAInwestycja położona w miejscowości Kolnik, ul. Różana,  gmina Pszczółki jedyne 4 km od Skowarcza. Lokalizacja z komfortowym dostępem zarówno do Tczewa jak i Trójmiasta. Około 12 m...

Kolnik (Pomorskie, gm. Pszczółki)

610 000 PLN (8 472 zł/m2)

4
1
72 m2
2024