• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 326

15795829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26107133 15795829 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego, funkcjonalnego domu położonego w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Poznaniu, przy ul. Bajana.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 220 m²...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (5 026 zł/m2)

7
-
189 m2
1989
15392573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17541161 15392573 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio.Urocza całoroczna nieruchomość położona w sercu malowniczej Warmii i Mazur dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą i spokój od miejskiego zgiełku a jednocześnie bliskość do miejsk...

Purda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

1 140 000 PLN (7 215 zł/m2)

4
-
158 m2
2008
15619030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576237 15619030 Atrakcyjny dom posadowiony na foremnej działce o powierzchni 989 m2 w dzielnicy Osów. Nieruchomość idealna dla ludzi chcących mieszkać w spokojnej dzielnicy zlokalizowanej blisko miasta. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Puszcza Wkrzańska oraz Gubał...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 490 000 PLN (6 380 zł/m2)

6
3
547 m2
2003
15724427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24655373 15724427 Komfortowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku położony 6 km od Koszalina, 2,5 km od trasy S 6 i 12 km od Mielna. Nieruchomość położona w miejscowości Tatów jest gotowa do zamieszkania.Powierzchnia domu to 98,28 m2, działka ma 438 m2...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

915 000 PLN (9 310 zł/m2)

4
2
98.28 m2
2023
15830983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26684061 15830983 Standard mieszkania: do remontu; Rozkład: czterostronny, adaptacja poddasza, korzystny układ, ustawne; Mediainstalacje: gaz, kanalizacja, prąd, woda; Liczba kondygnacji: 3; Dach: blacha; Dodatkowo: działka, garaż, balkon, taras; Pow. działki: 800; ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 130 000 PLN (4 788 zł/m2)

6
1
236 m2
1990
15885727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27739970 15885727 OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI DLA BIURA I PODATKU PCC 2%!!! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogats...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15848601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26944950 15848601 Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem.Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych premium os Zielony Zakątek zlokalizowanych w miejscowości Brat...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

999 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
127.15 m2
2025
15883020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673256 15883020 Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno, przy ul. Karola Libelta.Nieruchomość o powierzchni użytkowej 121,83 m² (157,56 m² powierzchni całkowitej) to idealna propozycja d...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

995 000 PLN (6 315 zł/m2)

5
2
157.56 m2
1930
15848600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26944946 15848600 Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem.Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych premium os Zielony Zakątek zlokalizowanych w miejscowości Brat...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

999 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
127.15 m2
2025
15745369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25058084 15745369 Na sprzedaż przestronna rezydencja o powierzchni 682 m², zlokalizowana w Mierzynie na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu składającym się z zaledwie ośmiu domów.Nieruchomość oferuje unikalny układ przestrzenny, który doskonale sprawdzi si...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 690 000 PLN (5 411 zł/m2)

8
3
682 m2
2004
15707549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24323583 15707549 Na sprzedaż: Działka z domem w Dobieszczynie, gm. Police Powierzchnia działki: 1202 m² Lokalizacja: Dobieszczyn, gmina Police, województwo zachodniopomorskiePrzedmiotem oferty jest dwupoziomowy dom o powierzchni 70 m², usytuowany na działce budowlane...

Dobieszczyn (Zachodniopomorskie, gm. Police)

270 000 PLN (3 857 zł/m2)

2
1
70 m2
2010
15780976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25817262 15780976 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Własność działki z udzia...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 112 960 PLN (8 368 zł/m2)

5
2
133 m2
2025