• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 322

15521133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20410299 15521133 Na sprzedaż skrajny segment o wyjątkowym charakterze, położony w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Dom z 1910 roku o powierzchni 240 m² usytuowany jest na działce o powierzchni 322 m², co czyni go doskonałym wyborem dla osób pos...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
1
240 m2
1910
15849446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26966871 15849446 REZERWACJA . Zapraszamy do zapoznania się ze ofertą sprzedaży wyjątkowego i bardzo słonecznego domu w Pyskowicach , położonego przy spokojnej, zielonej ulicy Kościuszki. To idealne miejsce dla rodzin, osób pracujących zdalnie ora...

Pyskowice (Śląskie, gm. Pyskowice)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

5
-
160 m2
1930
15467813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19224502 15467813 Do sprzedaży dom drewniany o powierzchni 186,5 m2, wybudowany w 1925 r. do remontu lub wyburzenia, w miejscowości Józefów ul. Sportowa 21 , gmina Rogów , powiat brzeziński, województwo łódzkie. Działka o powierzchni 3207 m2 o wymiarach ok. 32 x 100 ...

Rogów (Józefów) (Łódzkie, gm. Rogów)

279 000 PLN (1 500 zł/m2)

5
-
186 m2
1925
15885800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż- piękna okolica ul. Łodzianka 27740867 15885800 Dom wolnostojący na sprzedaż-ul. Łodzianka 2, ŁódźPowierzchnia domu: 268 m² Powierzchnia działki: 1473 m²Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej kameralnych i spo...

Łódź (Widzew), Łodzianka

929 360 PLN (3 468 zł/m2)

6
2
268 m2
1988
15802525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26267847 15802525 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Luksusowy, nowoczesny a przede wszystkim energooszczędny dom o powierzchni 172 m² położony w Bestwince (gmina Bestwina, powiat bielski), przy ul. Braci Dudów 32D zaledwie 20 minut od Bielska-Biał...

Bestwinka (Śląskie, gm. Bestwina)

1 899 000 PLN (11 041 zł/m2)

5
2
172 m2
2025
15770717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25561971 15770717 Do sprzedania nowo powstała inwestycja domu w zabudowie bliźniaczej położona na spokojnym osiedlu domów w Dobrej. Na 102 m powierzchni składają się: hol, WC, pokój typu gabinet, salon połączony z aneksem kuchennym. Piętro to trzy sypialnie i łazienka...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

830 000 PLN (8 137 zł/m2)

5
1
102 m2
2025
15589284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21956112 15589284 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położona na Bezrzeczu. Domy budowane z bloczków silikatowych ocieplony styropianem 15 cm ,dach pokryty dachówką ceramiczną ocieplony pianą pur, okna PCV, ści...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 250 000 PLN (9 766 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15509770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prywatna Enklawa 15 km od Bydgoszczy 20118907 15509770 Małgorzata  Biskup 660244448Na Sprzedaż tylko w naszym biurze-Prywatna EnklawaRegeneracja i niezależność !Szukasz miejsca, gdzie czas zwalnia, a najbliższym sąsiadem jest natura? Odkryj posiadłość, która łączy sielski klimat nowoczesnego siedliska z ...

Władysławowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

1 690 000 PLN (7 511 zł/m2)

7
2
225 m2
2003
15782243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Ładny duży dom, spokojna okolica 25838607 15782243 Dom na sprzedaż - komfort, przestrzeń i nowoczesne rozwiązaniaBiuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Kokoszkowy.Na sprzedaż wyjątkowy, duży dom o wysokim standardzie wykończenia, położony na dzia...

Kokoszkowy (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

1 090 000 PLN (3 114 zł/m2)

6
5
350 m2
1995
15679902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO U NAS! ZAMIESZKAJ Z KLASĄ! NOWOCZESNY DOM 23813416 15679902 Dom na sprzedaż - Osiek 180 m² 2018 rok Idealny dla rodzinyBiuro Nieruchomości Apartament z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego z 2018 roku, położonego w urokliwej miejscowości Osiek.Osiek- wieś kociewska w Pol...

Osiek (Pomorskie, gm. Osiek)

990 000 PLN (5 500 zł/m2)

5
3
180 m2
2018
15666051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Domek nad jeziorem! cisza i spokój 23584542 15666051 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu działkę, zabudowaną drewnianym domkiem w turystycznej miejscowości Borzechowo.Borzechowo - wieś kociewska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Zb...

Borzechowo (Pomorskie, gm. Zblewo)

99 000 PLN (2 200 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
14653259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 156545 14653259 Nowo powstająca inwestycja mini osiedla 12 lokali mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, po 110 m powierzchni użytkowej na działkach po ok 350 m2. Ceny od 939 tys zł. Inwestycja zostanie oddana w stanie deweloperskim III kwartał 2023...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 100 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
2
110 m2
2022