• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 328

15884724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom idealny na siedzibę firmy oraz pod wynajem. 27710296 15884724 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok. 120 m², położony w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej. Nieruchomość o dużym potencjale - obecnie wynajmowana na pokoje, generująca...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 100 000 PLN (9 167 zł/m2)

7
2
120 m2
1960
15824124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650039 15824124 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Bielsko-Biała, ul. Zuchów 19BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGOJeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z ogródkiem, ale jednocześnie chcesz mieć centrum miasta w zasięgu kilku minut ta oferta jest wła...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

488 000 PLN (6 649 zł/m2)

2
1
73.4 m2
1930
15868313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27378609 15868313 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w miejscowości Bodzechów pod Ostrowcem Św. wraz z warsztatem i własnym stawem.Widny, przestronny dom o powierzchni ~260m2, usytuowany na działce o powierzchni 5300m2 w miejscowości Bodzechów. Wybudowany ...

Bodzechów (Świętokrzyskie, gm. Bodzechów)

399 000 PLN (1 535 zł/m2)

6
-
260 m2
1975
15521133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20410299 15521133 Na sprzedaż skrajny segment o wyjątkowym charakterze, położony w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Dom z 1910 roku o powierzchni 240 m² usytuowany jest na działce o powierzchni 322 m², co czyni go doskonałym wyborem dla osób pos...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
1
240 m2
1910
15849446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26966871 15849446 REZERWACJA . Zapraszamy do zapoznania się ze ofertą sprzedaży wyjątkowego i bardzo słonecznego domu w Pyskowicach , położonego przy spokojnej, zielonej ulicy Kościuszki. To idealne miejsce dla rodzin, osób pracujących zdalnie ora...

Pyskowice (Śląskie, gm. Pyskowice)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

5
-
160 m2
1930
15467813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19224502 15467813 Do sprzedaży dom drewniany o powierzchni 186,5 m2, wybudowany w 1925 r. do remontu lub wyburzenia, w miejscowości Józefów ul. Sportowa 21 , gmina Rogów , powiat brzeziński, województwo łódzkie. Działka o powierzchni 3207 m2 o wymiarach ok. 32 x 100 ...

Rogów (Józefów) (Łódzkie, gm. Rogów)

279 000 PLN (1 500 zł/m2)

5
-
186 m2
1925
15885800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż- piękna okolica ul. Łodzianka 27740867 15885800 Dom wolnostojący na sprzedaż-ul. Łodzianka 2, ŁódźPowierzchnia domu: 268 m² Powierzchnia działki: 1473 m²Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej kameralnych i spo...

Łódź (Widzew), Łodzianka

929 360 PLN (3 468 zł/m2)

6
2
268 m2
1988
15802525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26267847 15802525 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Luksusowy, nowoczesny a przede wszystkim energooszczędny dom o powierzchni 172 m² położony w Bestwince (gmina Bestwina, powiat bielski), przy ul. Braci Dudów 32D zaledwie 20 minut od Bielska-Biał...

Bestwinka (Śląskie, gm. Bestwina)

1 899 000 PLN (11 041 zł/m2)

5
2
172 m2
2025
15770717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25561971 15770717 Do sprzedania nowo powstała inwestycja domu w zabudowie bliźniaczej położona na spokojnym osiedlu domów w Dobrej. Na 102 m powierzchni składają się: hol, WC, pokój typu gabinet, salon połączony z aneksem kuchennym. Piętro to trzy sypialnie i łazienka...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

830 000 PLN (8 137 zł/m2)

5
1
102 m2
2025
15589284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21956112 15589284 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położona na Bezrzeczu. Domy budowane z bloczków silikatowych ocieplony styropianem 15 cm ,dach pokryty dachówką ceramiczną ocieplony pianą pur, okna PCV, ści...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 250 000 PLN (9 766 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15509770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prywatna Enklawa 15 km od Bydgoszczy 20118907 15509770 Małgorzata  Biskup 660244448Na Sprzedaż tylko w naszym biurze-Prywatna EnklawaRegeneracja i niezależność !Szukasz miejsca, gdzie czas zwalnia, a najbliższym sąsiadem jest natura? Odkryj posiadłość, która łączy sielski klimat nowoczesnego siedliska z ...

Władysławowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

1 690 000 PLN (7 511 zł/m2)

7
2
225 m2
2003
15782243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Ładny duży dom, spokojna okolica 25838607 15782243 Dom na sprzedaż - komfort, przestrzeń i nowoczesne rozwiązaniaBiuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Kokoszkowy.Na sprzedaż wyjątkowy, duży dom o wysokim standardzie wykończenia, położony na dzia...

Kokoszkowy (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

1 090 000 PLN (3 114 zł/m2)

6
5
350 m2
1995