• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 337

15675474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23752564 15675474 Zachęcam do kontaktu i umówienia się na bezpośrednią prezentację tego wyjątkowego obiektu, aby na własne oczy przekonać się o jego potencjale i charakterze. Odkryj ze mną inwestycję, która może zmienić Twoją przyszłość.- pow. kamienicy ok około 800 m...

Zabrze (Centrum) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 900 000 PLN (2 169 zł/m2)

4
-
876 m2
1925
15671066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23662456 15671066 Na sprzedaż : klimatyczny, drewniany dom na osiedlu Widok w Skierniewicach. Unikalna, nieruchomość z duszą idealna propozycja w doskonałej cenie, dla miłośników historii, klimatycznych wnętrz i nietuzinkowej architektury.Opis nieruchomości: Drew...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

220 000 PLN (2 366 zł/m2)

3
1
93 m2
1940
15666162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584772 15666162 Prezentowana nieruchomość obejmuje grunt o powierzchni .5 ha 1400 m2 , trzy budynki mieszkalne, budynek warsztatowo gospodarczy, jezioro - staw, o powierzchni ok. 7000 m2 z pomostem.Domy  mieszkalne:1. Budynek, dwukondygnacyjny, z altaną.2. Budynek m...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

2 200 000 PLN (3 618 zł/m2)

11
-
608 m2
1986
15344537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16366475 15344537 Dom jednorodzinny na uboczu w spokojnej okolicy, blisko miasta. Położony w miejscowości Sławacinek Stary, przy samym wjeździe do Białej Podlaskiej.Oddalony o 750 metrów od szkoły podstawowej w Sławacinku Starym oraz o około 500 metrów od Dino.Nieruch...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

969 000 PLN (5 537 zł/m2)

7
2
175 m2
2010
15446821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18758938 15446821 Posiadłość położona w wyjątkowej lokalizacji, w sąsiedztwie pól i lasów, w dolinie Środkowej Łyny. Dom dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, z garażem w bryle budynku.Parter domu posiada piękny taras, na który prowadzą dwa wyjścia - z salonu i s...

Bartąg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

1 800 000 PLN (11 392 zł/m2)

6
2
158 m2
2007
15193893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12219723 15193893 Nieruchomość nieprzeciętna, zaprojektowana i urządzona na najwyższym poziomie. Dom posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 6395 m2.Okazała fasada budynku połączona z ciągiem tarasowym, na który prowadzi kilka wyjść z wnętrza, w ...

Uniszki-Cegielnia (Mazowieckie, gm. Wieczfnia Kościelna)

5 000 000 PLN (17 544 zł/m2)

7
4
285 m2
2005
15884145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695759 15884145 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15686295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23940450 15686295 Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości, w sąsiedztwie jeziora Wałpusz i pięknych lasów.Działka o powierzchni 796 m2, ogrodzona, uzbrojona w media. Sieć elektroenergetyczna i  wodnokanalizacyjna gminna. Dom typu holenderskiego o powierzchni 42...

Wałpusz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

300 000 PLN (4 478 zł/m2)

3
1
67 m2
2015
15672976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23698004 15672976 Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Esterce - cisza, przestrzeń, romantyczne położenie. Szukasz domu, gdzie jedynym Twoim sąsiadem będzie natura? Mamy coś wyjątkowego !!!Kameralny dom na wzgórzu, z dala od zabudowań!!!Nowy dom jednorodzinny położony na...

Esterka (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

1 099 000 PLN (7 476 zł/m2)

5
2
147 m2
2020
15667298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23597216 15667298 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i malowniczej części Szczecinka. Dom o powierzchni użytkowej 134,41 m² został starannie zaprojektowany, by zapewniać wygodę i funkcjonalność dla całe...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

1 290 000 PLN (9 627 zł/m2)

5
2
134 m2
2012
15577286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21697630 15577286 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 204 m², położona w spokojnej okolicy, w Nidzicy, oferowana w cenie 570 000 PLN, co przekłada się na 2 794 PLN za metr kwadratowy. Dodatkowo, na terenie posesji znajduje się budynek gospodarczo mieszkal...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

570 000 PLN (2 794 zł/m2)

5
2
204 m2
1975
15411816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940941 15411816 Dom mieszkalny dwurodzinny z przynależącymi budynkami gospodarczymi, położony w okolicy czterech jezior.Jeziora Morąg, Nowe Ramoty, Gii i jeziora Florczackiego.Nieruchomość z lat przedwojennych, dobrze utrzymana, jednak wymagająca remontu, aby w niej...

Florczaki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

260 000 PLN (1 625 zł/m2)

2
-
160 m2
1920