• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 326

15193893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12219723 15193893 Nieruchomość nieprzeciętna, zaprojektowana i urządzona na najwyższym poziomie. Dom posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 6395 m2.Okazała fasada budynku połączona z ciągiem tarasowym, na który prowadzi kilka wyjść z wnętrza, w ...

Uniszki-Cegielnia (Mazowieckie, gm. Wieczfnia Kościelna)

5 000 000 PLN (17 544 zł/m2)

7
4
285 m2
2005
15884145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695759 15884145 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15686295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23940450 15686295 Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości, w sąsiedztwie jeziora Wałpusz i pięknych lasów.Działka o powierzchni 796 m2, ogrodzona, uzbrojona w media. Sieć elektroenergetyczna i  wodnokanalizacyjna gminna. Dom typu holenderskiego o powierzchni 42...

Wałpusz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

300 000 PLN (4 478 zł/m2)

3
1
67 m2
2015
15672976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23698004 15672976 Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Esterce - cisza, przestrzeń, romantyczne położenie. Szukasz domu, gdzie jedynym Twoim sąsiadem będzie natura? Mamy coś wyjątkowego !!!Kameralny dom na wzgórzu, z dala od zabudowań!!!Nowy dom jednorodzinny położony na...

Esterka (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

1 099 000 PLN (7 476 zł/m2)

5
2
147 m2
2020
15667298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23597216 15667298 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i malowniczej części Szczecinka. Dom o powierzchni użytkowej 134,41 m² został starannie zaprojektowany, by zapewniać wygodę i funkcjonalność dla całe...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

1 290 000 PLN (9 627 zł/m2)

5
2
134 m2
2012
15577286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21697630 15577286 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 204 m², położona w spokojnej okolicy, w Nidzicy, oferowana w cenie 570 000 PLN, co przekłada się na 2 794 PLN za metr kwadratowy. Dodatkowo, na terenie posesji znajduje się budynek gospodarczo mieszkal...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

570 000 PLN (2 794 zł/m2)

5
2
204 m2
1975
15411816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940941 15411816 Dom mieszkalny dwurodzinny z przynależącymi budynkami gospodarczymi, położony w okolicy czterech jezior.Jeziora Morąg, Nowe Ramoty, Gii i jeziora Florczackiego.Nieruchomość z lat przedwojennych, dobrze utrzymana, jednak wymagająca remontu, aby w niej...

Florczaki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

260 000 PLN (1 625 zł/m2)

2
-
160 m2
1920
15886003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27745245 15886003 Dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni 144 m2, usytuowany w Brwinowie na ogrodzonej działce o powierzchni 500 m2.Energooszczędne rozwiązania: pompa ciepła (Auratsu 8 KW) + panele fotowoltaiczne o mocy 5 kWPARTER: - wiatrołap, - salon z jadalnią ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 299 000 PLN (9 021 zł/m2)

6
2
144 m2
2026
15864563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27269246 15864563 Na sprzedaż komfortowy, nowocześnie wykończony segment o powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów.Rozkład...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
1
96 m2
2025
15826986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26783345 15826986 Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny segment powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego.Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.Układ pomieszczeń:-przestronn...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
-
96 m2
2025
15885982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27745219 15885982 Dom w stanie deweloperskim. Polecam państwu piękny i funkcjonalny dom wg projektu ,,Dom w aurorach 11" , powierzchnia całkowita 196m2 na dużej działce 1388m2 położony w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, dogodny dojazd ...

Baranów (Bronisławów) (Mazowieckie, gm. Baranów)

1 390 000 PLN (7 092 zł/m2)

5
2
196 m2
2025
15885965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27745043 15885965 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (5 333 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2025