• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż

Znalezionych ofert: 22 312

15438978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 18565468 15438978 Nieruchomość gruntowa rolno - leśna położona w miejscowości Zdziwój Stary, gmina Chorzele. Nieruchomość o powierzchni (wg rejestru gruntów) 6,5709 ha. Nieruchomość jest obecnie wykorzystywana rolniczo (grunty orne, łąki i pastwiska) oraz częściowo za...

Zdziwój Stary (Mazowieckie, gm. Chorzele)

299 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
65709 m2
-
15426557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18306198 15426557 Najatrakcyjniejsza działka inwestycyjna przy lesie -SPALICE OleśnicaIdealna pod budowę domków jednorodzinnych, bliźniaków lub szeregówki.Powierzchnia 6768m2, podzielona na 6 mniejszych po ok. 800-1000m2 plus droga wewnętrznaW MPZP - MN23 - budownictw...

Spalice (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 620 000 PLN (239 zł/m2)

-
-
6768 m2
-
15421282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO MORZA! 18170855 15421282 KUP BEZ PROWIZJI!Te działki budowlane to doskonała okazja na stworzenie wymarzonego domu w uroczym nadmorskim zakątku. Zapewnia nie tylko bliskość natury i piaszczystej plaży, ale także wygodny dostęp do pobliskich miast z bogatą ofertą handlową i ro...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

481 500 PLN

-
-
1605 m2
-
15399087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661836 15399087 Jeśli cenisz sobie ciszę, spokój oraz bliskość terenów zielonych - to miejsce jest dla Ciebie!Obiektem sprzedaży jest piękna parcela budowlana (30x46) o pow. 1250 m2, usytuowana w ciekawej okolicy, w pobliżu lasów i stawów.Działka idealnie nada się p...

Kończyce Małe (Śląskie, gm. Zebrzydowice)

149 900 PLN (115 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15849114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w cichej okolicy! 26958499 15849114 LOKALIZACJA:Osowa to modna i świetnie rozwijająca się dzielnica Gdańska położona zaledwie 10 km od ścisłego centrum miasta. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta pozwala na bezproblemowy dojazd do pozostałej części Trójmiasta. W pobliżu Trójmiejski Park Kraj...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

680 000 PLN

-
-
554 m2
-
15776128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25694818 15776128 Przedmiotem sprzedaży jest duża, przestronna działka o powierzchni 2763 m², idealna pod budowę domu jednorodzinnego, rekreację lub inwestycję. Działka posiada regularny, zbliżony do prostokąta kształt, co ułatwia zagospodarowanie terenu.Atuty działki...

Obórki (Mazowieckie, gm. Jednorożec)

109 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
2763 m2
-
15699064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24160336 15699064 OFERTA INWESTYCYJNA - Świetna cena !!!!!tylko 230złm2Działka dla inwestora - Pasikurowice gm. DługołękaDziałka o pow. 4978m2, podzielona na 5 działek z drogą wewnętrzną pośrodku.Media: woda i prąd w drodze dojazdowej, droga dojazdowa asfaltowa, dzia...

Pasikurowice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 150 000 PLN (231 zł/m2)

-
-
4978 m2
-
15626028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22732585 15626028 Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej, malowniczej okolicy, z bezpośrednim dostępem do Orzyca. To doskonałe miejsce dla osób ceniących bliskość natury i komfort życia z dala od miejskiego zgiełku.Atuty nieruchomości:Bliskość rzeki – idea...

Chyliny (Mazowieckie, gm. Szelków)

164 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1367 m2
-
15626034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22732583 15626034 Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej, malowniczej okolicy, niedaleko rzeki. To doskonałe miejsce dla osób ceniących bliskość natury i komfort życia z dala od miejskiego zgiełku.Atuty nieruchomości:Bliskość rzeki – idealne miejsce na spa...

Chyliny (Mazowieckie, gm. Szelków)

135 000 PLN (132 zł/m2)

-
-
1020 m2
-
15580907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21779893 15580907 OFERTA INWESTYCYJA - DOSKONAŁA DLA MAŁEGO DEWELOPERAATRAKCYJNA CENA!Grunt z możliwością podziału (jest projekt) na cztery mniejsze działki, na których można by wznieść (łącznie) do 16 domów w zabudowie szeregowej.W cenie gruntu jest już ujęty udział ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 500 000 PLN (319 zł/m2)

-
-
4706 m2
-
15570214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21533304 15570214 Wrocław - Lipa Piotrowska - Okazja inwestycyjna. Działka o sporym potencjale inwestycyjnym. Nie jest objęta miejscowym planem  zagospodarowania  co umożliwia ubieganie się o przeznaczenie według zamierzeń nowego właściciela. Kształt i położenie dział...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 000 PLN (632 zł/m2)

-
-
3481 m2
-
15467205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19208216 15467205 Działka z możliwością zabudowy, położona w miejscowości Karwacz, w odległości ok 80 m od drogi o nawierzchni asfaltowej łączącej Przasnysz z Ostrołęką. Odległość od Przasnysza ok 4 km. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości. Działka położona w spokojne...

Karwacz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

200 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
2000 m2
-