• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż

Znalezionych ofert: 22 311

15626028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22732585 15626028 Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej, malowniczej okolicy, z bezpośrednim dostępem do Orzyca. To doskonałe miejsce dla osób ceniących bliskość natury i komfort życia z dala od miejskiego zgiełku.Atuty nieruchomości:Bliskość rzeki – idea...

Chyliny (Mazowieckie, gm. Szelków)

164 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1367 m2
-
15626034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22732583 15626034 Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej, malowniczej okolicy, niedaleko rzeki. To doskonałe miejsce dla osób ceniących bliskość natury i komfort życia z dala od miejskiego zgiełku.Atuty nieruchomości:Bliskość rzeki – idealne miejsce na spa...

Chyliny (Mazowieckie, gm. Szelków)

135 000 PLN (132 zł/m2)

-
-
1020 m2
-
15580907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21779893 15580907 OFERTA INWESTYCYJA - DOSKONAŁA DLA MAŁEGO DEWELOPERAATRAKCYJNA CENA!Grunt z możliwością podziału (jest projekt) na cztery mniejsze działki, na których można by wznieść (łącznie) do 16 domów w zabudowie szeregowej.W cenie gruntu jest już ujęty udział ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 500 000 PLN (319 zł/m2)

-
-
4706 m2
-
15570214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21533304 15570214 Wrocław - Lipa Piotrowska - Okazja inwestycyjna. Działka o sporym potencjale inwestycyjnym. Nie jest objęta miejscowym planem  zagospodarowania  co umożliwia ubieganie się o przeznaczenie według zamierzeń nowego właściciela. Kształt i położenie dział...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 000 PLN (632 zł/m2)

-
-
3481 m2
-
15467205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19208216 15467205 Działka z możliwością zabudowy, położona w miejscowości Karwacz, w odległości ok 80 m od drogi o nawierzchni asfaltowej łączącej Przasnysz z Ostrołęką. Odległość od Przasnysza ok 4 km. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości. Działka położona w spokojne...

Karwacz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

200 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15411835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17940784 15411835 Wybuduj się do końca roku !!!Piękna, zalesiona działka pośród lasów, daleko od głównej drogi w Sosnówce TwardogóryTo może być Twoje miejsce na ziemi - cisza, spokój, czyste powietrze, niewidoczni sąsiedzi i kontakt z przyrodą .Pow. 2500m2 , woda, pr...

Sosnówka (Dolnośląskie, gm. Twardogóra)

600 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15124295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10401225 15124295 Działka usługowo - mieszkaniowa blisko zalewu i plaży Stradomia Wierzchnia Syców (fotowoltaika) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 ha znajdująca się w odległości 2 km od zalewu i plaży w Stradomii Wierzchniej, gmina Syców, województwo d...

Stradomia Wierzchnia (Dolnośląskie, gm. Syców)

625 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15112072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10073718 15112072 Dobrze skomunikowana działka budowlana w centrum Lutyni. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w samym centrum Lutyni. Wokół domy jednorodzinne, zadbane otoczenie i dużo zieleni. Działka ma powierzchnię 1549 m2, w MPZP oznaczona jest jako K.5MN ...

Lutynia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

999 000 PLN (645 zł/m2)

-
-
1549 m2
-
14174454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 104881 14174454 Duża działka usługowo przemysłowa blisko autostrady Tyniec Mały gm. Kobierzyce Przedstawiam dużą działkę usługowo przemysłową w Tyńcu Małym gm. KobierzycePowierzchnia : 10 008 m2Media: woda i prąd przy wiadukcie (obok działki)Bezpośrednio przy drodze...

Tyniec Mały (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 400 000 PLN (240 zł/m2)

-
-
10008 m2
-
14347233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23669 14347233 Działka usługowo-mieszkaniowa przy głównej drodze Mirków Wrocław Działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 805 m2 bezpośrednio przy głównej drodze w MirkowieDziałka z możliwością wybudowania na niej budynku mieszkaniowo-usługowego, pensjonatu, sie...

Mirków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

523 550 PLN (650 zł/m2)

-
-
805 m2
-
15887846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27795681 15887846 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową, malowniczo położoną w miejscowości Wojszyn, w gminie Janowiec. Prezentowana działka o imponującej powierzchni całkowitej 15 664 m² usytuowana jest w pierwszej ...

Wojszyn (Lubelskie, gm. Janowiec)

629 000 PLN

-
-
15000 m2
-
15887845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27795682 15887845 Na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 5 513 m ² , położonych w urokliwej miejscowości Smugi w gminie Jastków , w województwie lubelskim. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagosp...

Smugi (Lubelskie, gm. Jastków)

1 138 000 PLN

-
-
5531 m2
-