• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż

Znalezionych ofert: 22 285

15852247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27026889 15852247 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki leśnej o powierzchni 3000 m², położonej w miejscowości Kukowo, gmina Olecko.Nieruchomość stanowi las o klasie bonitacyjnej III. Na działce rośnie głównie osika w wieku około 70 lat, co czyni ją...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

30 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15847387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26911643 15847387 Działka budowlana 3211 m2 Sedranki k. OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w miejscowości Sedranki, zaledwie 3 km od Olecka.To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń oraz bliskość natury, ...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

125 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
3211 m2
-
15847346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26906405 15847346 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dużej działki położonej w atrakcyjnej lokalizacji - Sedranki, przy Olecku.Nieruchomość o powierzchni 8097 m2 jest w kształcie prostokąta o wymiarach około: szerokość 32 m x długość 253 m.Działka idealn...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

119 000 PLN (15 zł/m2)

-
-
8097 m2
-
15843959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26818939 15843959 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2095 m.kw. o numerze ewidencyjnym 2644, położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości Wilkowo (powiat elbląski). Teren działki jest zróżnicowany wysokościowo częściowo płaski, częściowo z natur...

Wilkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Milejewo)

155 000 PLN (74 zł/m2)

-
-
2095 m2
-
15829888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26651956 15829888 Działka budowlana 21 950 m² z widokiem i dostępem do jeziora Rospuda - Czarne, gmina Filipów, powiat suwalski.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z wydanymi Warunkami Zabudowy pod budowę domu jedno...

Czarne (Podlaskie, gm. Filipów)

220 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
21950 m2
-
15780926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25816524 15780926 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5000m2.Działka znajduje się w miejscowości Rudniki gmina Repki w powiecie sokołowskim, w województwie mazowieckim.Nieruchomość oznaczona jest w ewidencji gruntów numerem 4472. W ewidencji gruntów działkę 4472 s...

Rudniki (Mazowieckie, gm. Repki)

45 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15772482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25611994 15772482 Działka zabudowana z garażem, o powierzchni 1500 m2, zlokalizowana w miejscowości Wykno, gmina Ujazd,  powiat tomaszowski. Usytuowana przy cichej drodze asfaltowej z dobrym dojazdem. W drodze przy działce znajduje się woda, a przyłącze prądu jest na ...

Wykno (Łódzkie, gm. Ujazd)

160 000 PLN (107 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15760035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25349408 15760035 Działka budowlana o powierzchni 1580 m2, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Majdan Krasieniński. To idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego - cicha okolica, otoczenie natury oraz komfortowy dojazd do pobliskich miejscowości spraw...

Majdan Krasieniński (Lubelskie, gm. Niemce)

320 000 PLN (203 zł/m2)

-
-
1580 m2
-
15757404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301225 15757404 Wyjątkowa działka budowlana 1350 m² w Nowym Mieście Folwark. Bliskość zalewu rzeki Sona, pełna infrastruktura.Na sprzedaż działka o powierzchni 1350 m², położona w niezwykle atrakcyjnej części Nowego Miasta w dzielnicy Folwark. To propozycja dla os...

Nowe Miasto-Folwark (Mazowieckie, gm. Nowe Miasto)

380 000 PLN (281 zł/m2)

-
-
1350 m2
-
15666109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584672 15666109 Działka budowlana w miejscowości Zagórze,  gmina Rawa Mazowiecka. Działka o powierzchni 878 m2 w cichej i spokojnej lokalizacji. Dobry i szybki dojazd drogą asfaltową do Rawy Mazowieckiej( 6km),  jak również do trasy S8.W sąsiedztwie dużo lasów, oraz...

Zagórze (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

70 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
878 m2
-
15656425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23411531 15656425 Działka rolno-budowlana, w części zalesiona, o powierzchni 16,357 m2, zlokalizowana w miejscowości Dąbrowa, powiat tomaszowski gmina Lubochnia. Działka o wymiarach 37m szerokości, na 442 m długości. W drodze przy działce jest prąd, woda i światłowód....

Dąbrowa (Łódzkie, gm. Lubochnia)

650 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
16357 m2
-
15647550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23233260 15647550 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych!Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości Kamieniec gm. Wodynie zaledwie 25km od Siedlec.Warunki zabudowy polegaj...

Kamieniec (Mazowieckie, gm. Wodynie)

103 770 PLN (90 zł/m2)

-
-
1153 m2
-