• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż

Znalezionych ofert: 22 277

15671782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23678258 15671782 Działka budowlana w miejscowości Zagórze,  gmina Rawa Mazowiecka. Działka o powierzchni 1116 m2 w cichej i spokojnej lokalizacji. Dobry i szybki dojazd drogą asfaltową do Rawy Mazowieckiej( 6km),  jak również do trasy S8.W sąsiedztwie dużo lasów, ora...

Zagórze (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

89 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1116 m2
-
15647549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23233258 15647549 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych!Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości Kamieniec gm. Wodynie zaledwie 25km od Siedlec.Warunki zabudowy polegaj...

Kamieniec (Mazowieckie, gm. Wodynie)

95 120 PLN (80 zł/m2)

-
-
1189 m2
-
15647548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23233257 15647548 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych!Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości Kamieniec gm. Wodynie zaledwie 25km od Siedlec.Warunki zabudowy polegaj...

Kamieniec (Mazowieckie, gm. Wodynie)

105 400 PLN (100 zł/m2)

-
-
1054 m2
-
15647496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23232068 15647496 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych!Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości Kamieniec gm. Wodynie zaledwie 25km od Siedlec.Warunki zabudowy polegaj...

Kamieniec (Mazowieckie, gm. Wodynie)

70 560 PLN (60 zł/m2)

-
-
1176 m2
-
15634227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22912615 15634227 Działka usytuowana jest w miejscowości Kownaciska- gmina Suchożebry - 10km od centrum Siedlec! Posesja o powierzchni 800 m2 położona jest w otulinie lasów, pól i łąk. To gratka dla miłośników przyrody, ciszy i spokoju. Oferta idealna dla osób chcącyc...

Kownaciska (Mazowieckie, gm. Suchożebry)

135 000 PLN (169 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15886288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27751542 15886288 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Możne bezpośrednio przy Olecku, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicy.Prezentowana oferta obejmuje kameralny komp...

Możne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

99 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15877838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580592 15877838 Kompleks 25 działek budowalnych w mieście!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 25 działek budowlanych w Olecku przy Osiedlu Siejnik. To unikalna okazja dla inwestorów oraz osób prywatnych, które chcą zabezpieczyć swój kapitał lu...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

75 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15852247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27026889 15852247 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki leśnej o powierzchni 3000 m², położonej w miejscowości Kukowo, gmina Olecko.Nieruchomość stanowi las o klasie bonitacyjnej III. Na działce rośnie głównie osika w wieku około 70 lat, co czyni ją...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

30 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15847387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26911643 15847387 Działka budowlana 3211 m2 Sedranki k. OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w miejscowości Sedranki, zaledwie 3 km od Olecka.To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń oraz bliskość natury, ...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

125 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
3211 m2
-
15847346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26906405 15847346 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dużej działki położonej w atrakcyjnej lokalizacji - Sedranki, przy Olecku.Nieruchomość o powierzchni 8097 m2 jest w kształcie prostokąta o wymiarach około: szerokość 32 m x długość 253 m.Działka idealn...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

119 000 PLN (15 zł/m2)

-
-
8097 m2
-
15843959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26818939 15843959 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2095 m.kw. o numerze ewidencyjnym 2644, położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości Wilkowo (powiat elbląski). Teren działki jest zróżnicowany wysokościowo częściowo płaski, częściowo z natur...

Wilkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Milejewo)

155 000 PLN (74 zł/m2)

-
-
2095 m2
-
15829888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26651956 15829888 Działka budowlana 21 950 m² z widokiem i dostępem do jeziora Rospuda - Czarne, gmina Filipów, powiat suwalski.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z wydanymi Warunkami Zabudowy pod budowę domu jedno...

Czarne (Podlaskie, gm. Filipów)

220 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
21950 m2
-