• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż

Znalezionych ofert: 22 277

15780926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25816524 15780926 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5000m2.Działka znajduje się w miejscowości Rudniki gmina Repki w powiecie sokołowskim, w województwie mazowieckim.Nieruchomość oznaczona jest w ewidencji gruntów numerem 4472. W ewidencji gruntów działkę 4472 s...

Rudniki (Mazowieckie, gm. Repki)

45 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15772482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25611994 15772482 Działka zabudowana z garażem, o powierzchni 1500 m2, zlokalizowana w miejscowości Wykno, gmina Ujazd,  powiat tomaszowski. Usytuowana przy cichej drodze asfaltowej z dobrym dojazdem. W drodze przy działce znajduje się woda, a przyłącze prądu jest na ...

Wykno (Łódzkie, gm. Ujazd)

160 000 PLN (107 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15760035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25349408 15760035 Działka budowlana o powierzchni 1580 m2, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Majdan Krasieniński. To idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego - cicha okolica, otoczenie natury oraz komfortowy dojazd do pobliskich miejscowości spraw...

Majdan Krasieniński (Lubelskie, gm. Niemce)

320 000 PLN (203 zł/m2)

-
-
1580 m2
-
15757404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301225 15757404 Wyjątkowa działka budowlana 1350 m² w Nowym Mieście Folwark. Bliskość zalewu rzeki Sona, pełna infrastruktura.Na sprzedaż działka o powierzchni 1350 m², położona w niezwykle atrakcyjnej części Nowego Miasta w dzielnicy Folwark. To propozycja dla os...

Nowe Miasto-Folwark (Mazowieckie, gm. Nowe Miasto)

380 000 PLN (281 zł/m2)

-
-
1350 m2
-
15666109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584672 15666109 Działka budowlana w miejscowości Zagórze,  gmina Rawa Mazowiecka. Działka o powierzchni 878 m2 w cichej i spokojnej lokalizacji. Dobry i szybki dojazd drogą asfaltową do Rawy Mazowieckiej( 6km),  jak również do trasy S8.W sąsiedztwie dużo lasów, oraz...

Zagórze (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

70 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
878 m2
-
15656425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23411531 15656425 Działka rolno-budowlana, w części zalesiona, o powierzchni 16,357 m2, zlokalizowana w miejscowości Dąbrowa, powiat tomaszowski gmina Lubochnia. Działka o wymiarach 37m szerokości, na 442 m długości. W drodze przy działce jest prąd, woda i światłowód....

Dąbrowa (Łódzkie, gm. Lubochnia)

650 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
16357 m2
-
15647550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23233260 15647550 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych!Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości Kamieniec gm. Wodynie zaledwie 25km od Siedlec.Warunki zabudowy polegaj...

Kamieniec (Mazowieckie, gm. Wodynie)

103 770 PLN (90 zł/m2)

-
-
1153 m2
-
15646148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23214916 15646148 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w pięknej okolicy przy ulicy Leśnej w Olecku. Nieruchomość o powierzchni 5101m2 (wymiary: 50m x 104m) stwarza niemal nieograniczone możliwości na zagospodarowani...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

1 099 000 PLN (215 zł/m2)

-
-
5101 m2
-
15636730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22967229 15636730 Działka 5150m2 pomiędzy trzema jeziorami - GąskiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą świetnie położonej działki w miejscowości Gąski, gmina Olecko.Nieruchomość o powierzchni 5143m2 jest w kształcie pięciokąta o wymiarach: 57m x 67m x 42m ...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

220 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
5143 m2
-
15585163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21879572 15585163 Na sprzedaż działki budowlane w doskonałej lokalizacji - Kukowo, zaledwie 3 minuty od centrum Olecka.Działki znajdują się tuż przy granicy miasta, co gwarantuje szybki dostęp do wszelkich udogodnień, jednocześnie oferując spokój i ciszę z dala od mie...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

105 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
1001 m2
-
15556965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21168545 15556965 Działka na przedmieściach Tomaszowa Mazowieckiego, z Warunkami Zabudowy. Oferuję Państwu działkę budowlaną z WZ oraz pozwoleniem na budowę wraz z projektem domu jednorodzinnego DANUM DM-6708. Działka o powierzchni 844 m2 o wymiarach 20 m głębokości n...

Wiaderno (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

109 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
844 m2
-
15482118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19528981 15482118 UROKLIWA DZIAŁKA BUDOWLANA W DOBREJ CENIE !!!TYLKO U NAS W NOWEJ LEPSZEJ CENIE !!!Zamieszkaj w magicznym miejscu, 5 km od Żagania. Mamy przyjemność zaprezentować 4 niezależne działki, każda o zbliżonej powierzchni 35-36 arów. Istnieje także możliwość...

Dzietrzychowice (Lubuskie, gm. Żagań)

170 000 PLN (44 zł/m2)

-
-
3826 m2
-