• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż

Znalezionych ofert: 22 277

15860586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182972 15860586 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5436 m², położona w miejscowości Łuków Śląski, w gminie Gaszowice, powiat rybnicki. Nieruchomość oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ...

Łuków Śląski (Śląskie, gm. Gaszowice)

420 000 PLN

-
-
5436 m2
-
15860344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182498 15860344 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 1408 m² w Radlinie – dzielnica Biertułtowy, objęta MPZP (symbol MU), przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. ✔ Teren: nieregularny, płaski, ...

Radlin (Śląskie, gm. Radlin)

180 000 PLN

-
-
1408 m2
-
15878517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27595838 15878517 *zdjęcia należą do właściciela oferty TRĄBKI, GMINA BISKUPICE TYLKO U NAS ! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2900 m2 zlokalizowaną w miejscowości Trąbki. Nieruchomość położona w cichej okolicy, wśród luźnej zabudowy jednoro...

Biskupice (Małopolskie, gm. Biskupice)

435 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
2900 m2
-
15878588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595845 15878588 Widokowa, działka budowlana, Narama, gmina Iwanowice *zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1300 m2 w miejscowości Narama w gminie Iwanowice, około 12km od Krakowa. Nieruchomość ma regular...

Narama, Zakątek

299 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15878445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595862 15878445 Kraków, ulica Irzykowskiego Nowa Huta, Łuczanowice, ul. Irzykowskiego. Działka budowlana o powierzchni 1000m2 w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie nowe domy. Działka płaska, w kształcie prostok...

Kraków (Nowa Huta), Irzykowskiego

420 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15878560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595876 15878560 Wieliczka, ul. Solarskiego Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 21 a położoną blisko centrum Wieliczki. Działka lekko nachylona, o południowej ekspozycji, w kształcie litery l o wymiarach 112 x 17.5 m z dostępem do ...

Wieliczka, Solarskiego

1 250 000 PLN (603 zł/m2)

-
-
2072 m2
-
15878594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595877 15878594 Wieliczka, ul. Solarskiego Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 600 m2 położoną blisko centrum Wieliczki. Działka lekko nachylona, o południowej ekspozycji, w kształcie prostokata o wymiarach 36 x 17.5 m z dostępem ...

Wieliczka, Solarskiego

450 000 PLN (750 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15878656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27596122 15878656 Czułów, gmina Liszki TYLKO U NAS Działka budowlana w Czułowie gm. Liszki Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 16 arów położoną w Czułowie gm. Liszki, zaledwie 15 minut jazdy od Krakowa. Działka płaska w...

Liszki (Małopolskie, gm. Liszki)

389 000 PLN (243 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
14547528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 140510 14547528 Oferta dotyczy sprzedaży działki rekreacyjno -budowlanej w powiecie kozienickim we wsi Grabów Nad Pilicą. Działka od Warszawy oddalona jest ok. 50 km jazda samochodem zajmuje ok. 50 minut- bardzo dobry dojazd drogą asfaltową. DLA POWAŻNEGO NABYWCY MO...

Grabów nad Pilicą (Mazowieckie, gm. Grabów nad Pilicą)

175 000 PLN

-
-
1655 m2
-
15884786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z rosnącym potencjałem inwestycyjnym 27711353 15884786 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atrakcyjna działka inwestycyjna - Pogórze, gmina Kosakowo, powiat puckiLokalizacja:Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa poł...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 443 000 PLN

-
-
9620 m2
-
15762291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25401910 15762291 Działka budowlana. o powierzchni 2179 m2. Połozona jest przy samym Lesie Kabackim od strony PowsinaSzerokość ok 33 m, długość ok 70 m.Działka przy drodze asfaltowej.Przy działce prąd. 1) przeznaczenie terenu wg zapisów MPZP 5MN.Zamieszczona oferta n...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 571 800 PLN

-
-
2338 m2
-
15776826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1123 m2 Grabowo Kościerskie 25719049 15776826 Na sprzedaż działka nr 10124 położona w miejscowości Grabowo Kościerskie, gmina Nowa Karczma, powiat kościerski.Powierzchnia działki wynosi około 1 123 m².Działka położona jest w spokojnej, zielonej okolicy Kaszub, w sąsiedztwie zabudowy rekreacyjnej...