• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż

Znalezionych ofert: 22 261

13895901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202757 13895901 PIĘKNA DZIAŁKA W OTULINIE LASU POD TWÓJ DOM, RAJ DLA GRZYBIARZY! DĄBROWA GMINA KUŚLIN, MPZP Oferujemy pięknie położone działki przy ścianie lasu, teren o powierzchni 3,3092ha położony w miejscowości Dąbrowa gm. Kuślin.( 60 km od centrum Poznania) zo...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Kuślin)

102 300 PLN (93 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
13895922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 2202747 13895922 ATRAKCYJNE GRUNTY !- POWIAT NOWOTOMYSKIPSZCZEWDZIAŁKI W PIĘKNEJ OKOLICY POD BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE, REZYDENCJE,DOMKI LETNISKOWEDziałki od 3000 m2 do kilkunastu hektarów z własnym lasem Działki siedliskowe pod zabudowę zagrodową typu siedlisko wiej...

Pąchy (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

3 900 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
100000 m2
-
13895829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202701 13895829 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA 2.3 ha, przy drodze wojewódzkiej 432 w miejscowości Luciny, pomiędzy Środą Wlkp. a Śremem, Wrześnią. Działka rolna o powierzchni 22743 mkw, Teren w części jest objęty MPZP z przeznaczeniem pod rolę, w części nie jest objęty MPZP...

Luciny (Wielkopolskie, gm. Śrem)

1 528 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
22743 m2
-
13895841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202684 13895841 TEREN ZABUDOWY JEDNORODZNNEJ WOLNOSTOJĄCEJ LUB USŁUG ( MPZP Z 2024) ok 1400 PUMteren płaski korzystnie zlokalizowany, blisko centrumMPZP: lokalizacja budynków jednorodzinnych, budynków mieszkalno-usługowych oraz budynków usługowych w zabudowie wolno...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

2 550 000 PLN (415 zł/m2)

-
-
6152 m2
-
13895826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202661 13895826 Polecam działki budowlane pod zabudowę bliźniaczą w Szczytnikach. Działka położona w Szczytnikach.Okolica to - nowe tworzące się osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo szybki i czytelny wyjazd na S11.Dojechanie do centrum Poznania zamie 20...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

370 000 PLN (529 zł/m2)

-
-
700 m2
-
13895821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2202631 13895821 GRUNT ROLNY W POWIECIE KŁODZKIM ZABUDOWANIA PO STARYM PGRTeren jest objęty MPZP,Rozległy grunt rolny położony ok. 30 km od Kłodzka,(Kotlina Kłodzka) 8 km od Międzylesia o powierzchni 321,8180 ha Grunt -w dwóch rozłogach o bonitacji RV,RVI niewiele R...

Bystrzyca Kłodzka (Dolnośląskie, gm. Bystrzyca Kłodzka)

19 195 140 PLN (6 zł/m2)

-
-
3199190 m2
-
13895698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202492 13895698 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POD ZABUDOWĘ LETNISKOWO -USŁUGOWĄ W SILNEJ GMINA PSZCZEW.-JEST MPZP z 2011 r - Grunt o powierzchni 61523 mkw ha w tym 1 ha lasu - klasyfikacja - RV, RVI- jest wstępny podział terenu na mniejsze działki- obowiązuje aktualny miejs...

Silna (Lubuskie, gm. Pszczew)

2 460 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
81386 m2
-
13895727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2202465 13895727 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ,7,9 ha Luciny, przeznaczenie w MPZP -rola Działka o powierzchni 7,9 ha , w MPZP - miejscowy planie jest przeznaczona pod rolę . Zakaz lokalizacji budynków. Teren graniczy z drogą publiczną. Możliwość zakupu mniejszego terenu....

Luciny (Wielkopolskie, gm. Śrem)

3 100 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
79900 m2
-
14581924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 144689 14581924 TEREN PRZEMYSŁOWO USŁUGOWY, CZYTELNY ADRES, MPZP, POBIEDZISKA Działka o powierzchni 2,31 ha, klasa ziemi V i VI. położona w gminie Pobiedziskach przy ul Fabrycznej Dla terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - działka ...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

1 800 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
23100 m2
-
14129185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 103910 14129185 MALOWNICZA DZIAŁKA BLISKO JEZIORA STRYKOWSKIEGO, teren o powierzchni 4108 mkw, położony w Otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Wyjątkowe wypoczynkowe tereny, blisko jeziora i dziewiczej zieleni. Polecamy pod długoterminową inwestycję.klasyfikac...

Rybojedzko (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

451 880 PLN (110 zł/m2)

-
-
4108 m2
-
13601593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98422 13601593 Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Szewcach, 6km od Opalenicy, 5km od Buku. DZIAŁKA o powierzchni 864 mkw z szerokim frontem ( ok 58 m) położona we wsi Szewce gmina BUK. Idealna pod dom parterowy z garażem 2 stanowiskowym , lub dom 2 lokalowy.W...

Szewce (Wielkopolskie, gm. Buk)

156 240 PLN (181 zł/m2)

-
-
864 m2
-
13380648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88569 13380648 Działka inwestycyjna o powierzchni 39 969 mkw położona w Kobylnikach, gmina Rokietnica niedaleko Tarnowa Podgórnego - o powierzchni 4 ha.Działka posiada WZ z 2009 dla budowy 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych (do dwóch kondygnacji z dachem strom...

Kobylniki (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

4 157 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
39969 m2
-