• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 099

15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15798152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162611 15798152 Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów? W dobrze skomunikowanej części Będzina? Na sprzedaż lokal usługowy z doskonałą ekspozycją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym.Co zyskujesz?- 95 m² parterowej powierzchni idealnej na Twój biznes- Imponując...

Będzin, Modrzejowska

600 000 PLN (6 316 zł/m2)

1
-
95 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15538459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetnie doświetlony lokal z ogródkiem 20785018 15538459 Atrakcyjny, świetnie doświetlony lokal z ogródkiem na sprzedaż o powierzchni 186,06 m² znajdujący się w nowo powstałej inwestycji na Marysinie Wawerskim przy ul. Stepowej. Idealnie nadaje się na działalność oświatową, gastronomiczną lub medyczną.PARA...

Warszawa (Wawer), Goździków

2 688 381 PLN (14 454 zł/m2)

1
-
186 m2
2021
15732202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24799210 15732202 Na sprzedaż lokal usługowy na Bemowie, z najemcą Empik✔ Lokal w ciągu lokali usługowych ✔ Rozkładowa powierzchnia 170 m2 ✔ Bardzo dobry punkt Bemowa✔ W ciągu lokali usługowych✔ Aktywna umowa najmu do 2029Lokal w budynku mieszkalno–usługowym wśró...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (12 059 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15657119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam Lokal Usługowo-Handlowy 23424740 15657119 Sprzedam lokal handlowo- usługowy w Śródmieściu Katowic . Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna i możliwość dowolnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa mniejsze lokale .Wnętrze jak na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu tel. 504264474 ...

Katowice (Śródmieście), ul. Stanisława Fliegera 5

770 000 PLN (8 131 zł/m2)

5
-
94.7 m2
-
15890027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Dwustronny lokal | 350 m do Piotrkowskiej 27867513 15890027 Szukasz bezpiecznej przystani dla kapitału z gwarancją wzrostu wartości? A może idealnego, widocznego miejsca na własną działalność? Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na flagowy lokal usługowy (LU1) w odrestaurowanej kamienicy Zielona Residence. St...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 000 PLN (8 316 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15573532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21609136 15573532 Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w Słupnie, gm. Radzymin, przy Alei Jana Pawła II.Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 629, w sąsiedztwie firmy Scania Polska S.A., co zapew...

Radzymin (Słupno) (Mazowieckie, gm. Radzymin)

6 750 000 PLN (3 814 zł/m2)

11
-
1770 m2
1995
15890026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Okazja! 3 950 zł/m² | 8 pomieszczeń | Centrum 27867510 15890026 Szukasz przestrzeni, która od razu zacznie pracować na sukces Twojej marki, a przy tym nie chcesz przepłacać? Wprowadzamy wyjątkową obniżkę na niezwykle przestronny lokal L36 w odrestaurowanej Rezydencji Zwycięstwa. Ponad 100 metrów kwadratowych w pr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (3 951 zł/m2)

8
-
101 m2
-
15768278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25538598 15768278 Na sprzedaż k ompleks dwóch hal o łącznej powierzchni 2109,12 m2 , zlokalizowany w miejscowości Kopaniny, gm. Końskie , bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 746 w kierunku Końskie-Żarnów, w odległości ok. 10 km od centrum Końskich i ok. 50 ...

Końskie (Kopaniny) (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

4 950 000 PLN (2 347 zł/m2)

11
-
2109 m2
2012