• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 193

15849365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy w centrum Malborka 26964826 15849365 Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego na sprzedaż w Malborku, przy ul. 17 marca.Lokal znajduje się na rogu ulic 17 marca oraz Poczty Gdańskiej. Lokal jest dwupoziomowy, na kondygnacji 0 (ok 195 m2) znajdują się:- sala do obsługi sal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

870 000 PLN (3 734 zł/m2)

3
-
233 m2
-
15716897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat przy Zatoce Puckiej! - Swarzewo 24522043 15716897 Całoroczny, dochodowy Pensjonat nad samym morzem - Gotowy biznes!Wyjątkowa okazja dla inwestora! Na sprzedaż całoroczny, w pełni działający pensjonat nad Zatoką Pucką, zlokalizowany w nadmorskim Swarzewie, tuż obok Władysławowa. Obiekt cieszy się 100...

Swarzewo (Pomorskie, gm. Puck)

7 500 000 PLN (7 205 zł/m2)

11
-
1041 m2
-
15753595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domki nad morzem! - Jastrzębia Góra 25199944 15753595 Ośrodek wypoczynkowy z domkami nad morzem - Jastrzębia Góra, TupadłyAtuty nieruchomości:7 komfortowych domków całorocznych (łącznie ok. 600 m² powierzchni użytkowej)Każdy domek z prywatnym jacuzzi, a na terenie dodatkowo fińska sauna, pergola, plac z...

Tupadły (Pomorskie, gm. Władysławowo)

6 300 000 PLN (3 150 zł/m2)

12
-
2000 m2
-
15626250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OBIEKT MAGAZYNOWO-PRZEMYSŁOWY W WEJHEROWIE 22739624 15626250 Na sprzedaż obiekt magazynowo - przemysłowy w Wejherowie!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny obiekt magazynowo - przemysłowy o powierzchni 2170 m², z budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 275 m². To idealna przestrzeń dla firm z branży magazynowej...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 150 000 PLN (530 zł/m2)

1
-
2170 m2
-
15876861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy 72,2 m² | Reda, ul. Obwodowa 27558216 15876861 Lokal usługowy 72,2 m² • Reda, ul. ObwodowaParter • Duże witryny • Dwa wejścia • Idealny pod handel i usługiOferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 72,2 m², położony na parterze budynku przy ul. Obwodowej w Redzie. To doskonał...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

540 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
72 m2
-
15630319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOCHODOWY KOMPLEKS 4 DOMÓW NAD MORZEM | JANTAR 22845047 15630319 DOCHODOWY KOMPLEKS 4 DOMÓW NAD MORZEM JANTAR GOTOWY BIZNES CAŁOROCZNYNa sprzedaż funkcjonujący, całoroczny obiekt inwestycyjny zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Jantar, na działce o powierzchni 1080 m².Gotowy biznes z ugruntowaną działalnośc...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

2 799 000 PLN (9 996 zł/m2)

4
-
280 m2
2019
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15876690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27547585 15876690 Budynek biurowousługowymieszkalny Nowy Nowoczesny Zbudowany z wysokiej jakości materiarów Bardzo dobre wskaźniki dotyczące godpodarki cieplnej (świadectwo energetyc...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

3 800 000 PLN (10 000 zł/m2)

6
2
380 m2
2026
15877803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27579138 15877803 Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż obiekt restauracyjno - noclegowy, położony w bliskiej odległości autostrady A1 (węzeł Świerklany). Restauracja umożliwia prowadzenie działalności przez cały rok. Część noclegowa oferuje pokoje gości...

Świerklany (Śląskie, gm. Świerklany)

2 155 000 PLN (1 094 zł/m2)

12
-
1970 m2
-
15758516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25323254 15758516 WÓJT GMINY MĘCINKA Męcinka 11, 59-424 Męcinka powiat jaworski, województwo dolnośląskie OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony na zbycie zabudowanej nieruchomo...

Męcinka (Dolnośląskie, gm. Męcinka)

468 000 PLN (1 926 zł/m2)

11
-
243 m2
-
15862429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27226555 15862429 BURMISTRZ SZCZAWNA – ZDROJU na podstawie art. 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

180 000 PLN (5 294 zł/m2)

11
-
34 m2
-