• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 183

14364412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124664 14364412 Rewelacyjna oferta inwestycja z gotowym biznesem 23 pokoje BOOKING COM oraz z dobrym najemcą ŻABKA Świetlana biznesowo lokalizacja – położenie przy ul. Puławskiej z własnym parkingiem. 20 min do Centrum W-wy i 500 metrów od wjazdu na południową obw...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (9 224 zł/m2)

11
-
1301 m2
2015
14775941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 188633 14775941 Na sprzedaż Kompleks sportowo-rekreacyjno-konferencyjny. Inwestycja z wysoką stopą zwrotu! Prezentowana nieruchomość stanowi nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjno-konferencyjny zlokalizowany na terenie pojezierza Drawsko-Wałeckiego. Ośrodek położo...

Sypniewo (Wielkopolskie, gm. Jastrowie)

33 000 000 PLN (3 084 zł/m2)

11
-
10702 m2
2010
14363488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124604 14363488 Rewelacyjna oferta inwestycja z gotowym biznesem mieszkania na wyanjem oraz dobrym najemcą ŻABKA Świetlana biznesowo lokalizacja – położenie przy ul. Puławskiej z własnym parkingiem. 20 min do Centrum W-wy i 500 metrów od wjazdu na południową obwodn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 000 PLN (8 439 zł/m2)

11
-
711 m2
2015
12769908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 93528 12769908 Doskonałe miejsce na siedzibę firmy lub hurtownię zaledwie 4 km od ścisłego centrum. Budynek znajduje w bardzo dobrej lokalizacji na Woli na osiedlu Młynów. W pobliżu tramwaje i autobusy. Posiada 4 kondygnacje ok 140m2 każda, zagospodarowane podzie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (8 000 zł/m2)

11
-
500 m2
-
12612577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92771 12612577 Dęblin skomercjalizowana ROI ~9% kamienica w Dęblinie przy drodze krajowej, w ciągu handlowym. Kamienica w samym sercu miejscowości Dęblin. Jest to świetna inwestycja i gwarancja stabilnego, comiesięcznego przychodu. W lokalu na parterze mieści się o...

Dęblin (Lubelskie, gm. Dęblin)

1 016 260 PLN (3 080 zł/m2)

6
-
330 m2
2001
15746875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25089258 15746875 Na sprzedaż budynek z 4 mieszkaniami na działce 2200mkw, można dobudować hale, przy S5, Kosinowo, gmina Prusice.Super cena 419tys. złTo wyjątkowa okazja dla inwestorów szukających budynku z potencjałem i różnorodnymi możliwościami adaptacji.Budynek o...

Kosinowo (Dolnośląskie, gm. Prusice)

419 000 PLN (1 397 zł/m2)

8
4
300 m2
1960
13896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2202975 13896085 Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny w Radości. Funkcjonalnie połączone powierzchnie. Możliwość prowadzenia szerokiej działąlności usługowej i produkcyjnej.Zakup maszyn do negocjacji. Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny w Radości. Funkcjonalnie ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (1 892 zł/m2)

11
-
740 m2
-
15573532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21609136 15573532 Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w Słupnie, gm. Radzymin, przy Alei Jana Pawła II.Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 629, w sąsiedztwie firmy Scania Polska S.A., co zapew...

Radzymin (Słupno) (Mazowieckie, gm. Radzymin)

6 750 000 PLN (3 814 zł/m2)

11
-
1770 m2
1995
15882270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27659044 15882270 Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny hotel zlokalizowany w Warszawie, oferujący doskonałe warunki zarówno do prowadzenia działalności hotelarskiej, jak i inwestycyjnej.Dane techniczne budynku:Powierzchnia zabudowy budynku: 680,76 mkw....

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 233 640 PLN (12 907 zł/m2)

11
-
2265 m2
2012
15829159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26621073 15829159 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker2 APARTAMENTY INWESTYCYJNE - GOTOWE DO ZAKUPU OD RĘKI!Lokalizacja: Aparthotel Biała Perła, Resort Czarna Góra, Sienna (Stronie Śląskie), Dolnośląskie w otoczeniu terenów zielonych i górskich tras rekreacyj...

Stronie Śląskie (Dolnośląskie, gm. Stronie Śląskie)

329 000 PLN (14 955 zł/m2)

2
-
22 m2
-
15687419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa super apartamentowce wysoki standard do morza 300 m basen 23964190 15687419 DWA NOWOCZESNE APARTAMENTY NAD MORZEM, BASEN. MOZLIWOŚC ZAKUPU I SPRZEDAZY POJEDYNCZYCH APARTAMENTÓW. Agencja Kowalewscy oferuje do sprzedaży dwa nowoczesne budynki apartamentowe położone w miejscowości Mielno mad morzem- 300 m od plaży. Budynek A ...

Mielno, xx

11 000 000 PLN (9 083 zł/m2)

12
-
1211 m2
-
14880949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimkówk a obiekt turystyczny jezioro 3883218 14880949 Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w którym prowadzona jest działalność agroturystyczna LAZARÓWKA - niezwykle przestronna, komfortowa i prężnie działająca agroturystyka położna w sercu Beskidu Niskiego nad zalewem Klimkówka w powiecie gor...

Klimkówka, xx

2 749 000 PLN (6 873 zł/m2)

12
-
400 m2
-