• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 163

15780910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25816022 15780910 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15894234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933771 15894234 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży 4 pokoi hotelowych (lokale użytkowe) w Poznaniu. Gotowy produkt inwestycyjny – działający najem krótkoterminowy Na sprzedaż pakiet 4 w pełni wyposażonych pokoi hotelowych, zlokalizowanych w funkcjonującym ob...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

530 000 PLN (9 464 zł/m2)

1
-
56 m2
-
15847852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26923520 15847852 Oferujemy nieruchomość - położona w miejscowości Olkusz przy ul. Głowackiego, składa się z działek nr 776 47 oraz 77646 o powierzchni 5. 270 m ² zabudowanych budynkami o charakterze biurowo - produkcyjno - magazynowym o łącznej...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

4 990 000 PLN (1 964 zł/m2)

11
-
2541 m2
1968
15131116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10547423 15131116 Dom o charakterze usługowo-mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej z 2014r. połączony z sąsiadem tylko ścianą garażu położony na Warszewie w miejscu dobrze widocznym z ulicy. Działka pow.702m2; Garaż pow.16,12m2. Powierzchnia użytkowa 163.9 m2; całkowita...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (6 281 zł/m2)

5
-
199 m2
2014
15865083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27284664 15865083 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży 8 pokoi hotelowych (lokale użytkowe) w Poznaniu. Gotowy produkt inwestycyjny – działający najem krótkoterminowy Na sprzedaż pakiet 8 w pełni wyposażonych pokoi hotelowych, zlokalizowanych w funkcjonującym ob...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 075 000 PLN (9 598 zł/m2)

1
-
112 m2
-
15751860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 25147666 15751860 Na sprzedaż lokal usługowy 280 mkw na działce 2ha 5535 mkw położony przy ulicy Żółwiowej w Łodzi. Wjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Przed budynkiem teren jest utwardzony asfaltem i kostką brukową. Z boku budynku jest wyznaczona 8 metrowa droga d...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 050 000 PLN (3 750 zł/m2)

1
-
280 m2
1975
15893305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27906812 15893305 Wybudowany w 2020 roku obiekt o powierzchni 150 m2 na działce o wielkości 1800 m2 znajdujący się przy trasie Stryków-Brzeziny w miejscowości Niesułków-Kolonia.Duża sala sprzedaży, zaplecze socjalne, toaleta i kilka mniejszych pomieszczeń gospodarczyc...

Niesułków-Kolonia (Łódzkie, gm. Stryków)

698 000 PLN (4 653 zł/m2)

1
-
150 m2
2020
15670627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23653436 15670627 Oferta Sprzedaży Nieruchomości Komercyjnej. Możliwość Wynajmu. Lokal idealny pod usługi medyczne ze względu na swoje położenie blisko szpitala.Szanowny Kliencie,Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości komercyj...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

619 000 PLN (7 115 zł/m2)

1
-
87 m2
1995
14376018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2685927 14376018 Budynek handlowo-usługowy w ścisłym centrum Terespola 350m2. Polecam obiekt w ścisłym centrum Terespola. przy ul. Wojska Polskiego - dostępny od zaraz.Oferowany lokal składa się z trzech części 100 m2 i 150 m2, które znajdują się na parterze,na 1 pi...

Terespol (Lubelskie, gm. Terespol)

610 000 PLN (1 743 zł/m2)

11
-
350 m2
2007
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15805883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318515 15805883 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowany ROI ok. 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwest...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016
15812606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538856 15812606 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019