• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 162

15136902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica w samym centrum 10694326 15136902 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMKERCYJNE Do sprzedania dochodowa trzy kondygnacyjna kamienica w samym centrum miasta o łącznej powierzchni 602,39 m2,w super lokalizacji.W całym obiekcie, na dwóch kondygnacjach znajduje się 15 mieszkań o pow.od 18-64 m2.,plu...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 011 950 PLN (5 003 zł/m2)

11
-
602 m2
-
15718164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt magazynowo-biurowy z utwardzonym placem. 24547362 15718164 Na sprzedaż: Obiekt magazynowo-biurowy z placem utwardzonym - Bolesławowo, gm. Skarszewy, woj. pomorskie Lokalizacja: Bolesławowo, powiat starogardzki, gmina Skarszewy Powierzchnia działki: 11 600 m² Powierzchnia hali magazynowej: 400 m² Powierzchnia...

Bolesławowo (Pomorskie, gm. Skarszewy)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

12
-
530 m2
1985
15894237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27934820 15894237 Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości ( Dz. U. z 2021 r., poz. 2213 ), Uchwały Nr IV2414 ...

Świętochłowice (Świętochłowice) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

1 400 000 PLN (1 869 zł/m2)

11
-
749 m2
1911
15892300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898739 15892300 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m², położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego i Starego Miasta. Lokal stanowi zaadaptowaną piwnicę, co przekłada się na bardzo niskie koszty...

Kraków (Centrum) (Małopolskie, gm. Kraków)

420 000 PLN (19 091 zł/m2)

11
-
22 m2
1910
15649507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23294014 15649507 Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i autostrady. Obiekt położony na działce o powierzc...

Węgrzce Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 660 000 PLN (9 765 zł/m2)

11
-
170 m2
2012
14346401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki - lokal na biuro i nie tylko 15754 14346401 TOMASZÓW MAZOWIECKI - do sprzedaży lokal biurowy w centrum miasta. Budynek to obiekt o charakterze usługowym położony obok Kościoła Św. Antoniego, budynków Urzędu Miasta, Sądu, ZUS-u,  w pobliżu szpitala i Starostwa Powiatowego. Budynek w którym mieś...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

50 000 PLN (1 515 zł/m2)

3
-
33 m2
1960
15631083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 22864500 15631083 Garaż murowany na sprzedaż - ul. Okrzei, Piła Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16 m² , położony w kompleksie garaży przy ul. Okrzei w Pile , bezpośrednio przy Szkole Podstawowej nr 1 . Parametry techniczne: Szeroko...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

55 000 PLN (3 438 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15761225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25374167 15761225 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Pensjonat na sprzedaż - Góra Chełm, Myślenice Na sprzedaż pensjonat o powierzchni całkowitej około 480 m², położony na działce o powierzchni 44 ary, w malowniczej okolicy Góry Chełm w Myślenicach. Budyne...

Myślenice (Chełm) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 999 000 PLN (4 165 zł/m2)

11
-
480 m2
1992
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-
15838575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26732399 15838575 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż funkcjonujący kompleks produkcyjno-magazynowy położony w Bochni przy ul. Łany, na działce o łącznej powierzchni 4,3508 ha . Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

30 000 000 PLN (2 877 zł/m2)

11
-
10426 m2
-
15780911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25816024 15780911 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15780910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25816022 15780910 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002