• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 098

14414541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31818 14414541 Opole, centrum biurowo-usługowe, obiekt 9945m2, sprzedaż 7 990 000,00 zł. Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje niezabudowana, co stwarza szerokie możliwości inwest...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

7 990 000 PLN (846 zł/m2)

11
1
9445 m2
-
15121073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10294773 15121073 Radom, biurowiec, 2514,20 m2, sprzedam, 1 850 000 zł. Na sprzedaż duży budynek biurowy z parkingiem w Radomiu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 4147 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się: budynek biurowy o powierzch...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 850 000 PLN (766 zł/m2)

12
1
2415 m2
-
14853839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3441085 14853839 Gdynia, 307 m2, sprzedaż, 1 100 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość, która nie jest objęta Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą nr XI34219 Rady Miasta Gdyni z dnia 28 sierpnia 2019 r., nieruchomość położona jest...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 100 000 PLN (3 583 zł/m2)

5
1
307 m2
-
15444199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690842 15444199 Żnin, budynek biurowo-techniczny, 1645 m2, sprzedam, 1 030 000. Biurowiec przy głównej ulicy miejscowości. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako działki nr 4281...

Żnin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

1 030 000 PLN (626 zł/m2)

8
1
1645 m2
-
14407982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31811 14407982 Malbork, budynek biurowy, 3386 m2, sprzedam, 3 050 000 zł. Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą nr IX802015 Rady Miasta Malbork, z dnia 30 czerwca 2015 r., przeznaczenie nieruchomości określa się jako...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

3 050 000 PLN (901 zł/m2)

12
1
3386 m2
-
15861252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27201237 15861252 UWAGA CENA W OGŁOSZENIU PODANA BRUTTODzierżawa 99 lat, możliwość wykupu na własność gruntu od miasta Tarnobrzeg Park Logistyczno-Usługowy Tarnobrzeg: Myjnia TIR, Warsztat, Produkcja i Apartament 107 m2!Szukasz gotowej maszynki do zarabiania pieniędzy...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

2 400 000 PLN (2 182 zł/m2)

1
-
1100 m2
1990
14805682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34916 14805682 Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o nr ewid. 185853 i pow. 1545 m², na której zlokalizowany jest budynek magazynowo-handlowy z częścią biurowo-socjalną.Budynek magazyn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 495 000 PLN (2 925 zł/m2)

1
-
1195 m2
1970
15484895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy na Wyspie Spichrzów w Gdańsku 19599146 15484895 Lokal użytkowy na pierwszym piętrze, w nowym kompleksie biznesowym, turystycznym i wypoczynkowym Gdańska - GRANARIA na Wyspie Spichrzów.Idealne miejsce dla osób preferujących życie w centrum historycznego miasta, a jednocześnie wygodę, prestiż oraz e...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 456 500 PLN (30 344 zł/m2)

1
-
48 m2
2019
15894464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27942757 15894464 Na sprzedaż obiekt przemysłowy z przeznaczeniem na działalność produkcyjną, handlową, usługową, biurową który położony jest w miejscowości Huta w Gminie Odolanów. Jest to wieś położona w odległości 10 kilometrów od Ostrowa Wielkopolskiego. Przedmiote...

Odolanów (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

2 290 000 PLN (1 527 zł/m2)

12
-
1500 m2
-
12298090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 84014 12298090 Oferujemy do sprzedaży budynek Biurowy o łącznej powierzchni 560m2, składający się z dwóch kondygnacji parter i piętro, posadowiony na działce 1200 m2. Budynek jest po gruntownym remoncie i posiada wszystkie media. Nieruchomość znajduje się na tzw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (4 462 zł/m2)

1
-
560.34 m2
1989
15886334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27753764 15886334 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker2 niezależne wejścia - można prowadzić działalność od ulicy i mieć mieszkanie 2 pokojowe z tyłu. Do własnej aranżacji lub remontu.Witryna i wejście od ulicy osiedlowej. Lokal w środku wielkiego osiedla.Lok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

846 000 PLN (17 625 zł/m2)

6
-
48 m2
-
15428177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18345450 15428177 Na sprzedaż lokal handlowo-użytkowy o pow. 347,31m2 zlokalizowane na parterze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023r. w Busku-Zdroju . W skład lokalu wchodzi powierzchnia typu open space , pomieszczenie socjalne i sanitarne. Powierzchnia może zost...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

3 844 721 PLN (11 080 zł/m2)

11
-
347 m2
2023