• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 188

15609865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki, narożny, 2-poziomowy lokal z klimą 22393441 15609865 Na sprzedaż narożny, dwupoziomowy lokal 178 m2, z witrynami, parter i -14, w budynku z 1990 r., Śródmieście, Muranów.Sprzedawany z wysokiej jakości meblami i wyposażeniem, gruntownie odświeżony. Doskonały na siedzibę firmy, biuro rachunkowe, biuro dl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (16 798 zł/m2)

7
-
178 m2
1990
15849365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy w centrum Malborka 26964826 15849365 Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego na sprzedaż w Malborku, przy ul. 17 marca.Lokal znajduje się na rogu ulic 17 marca oraz Poczty Gdańskiej. Lokal jest dwupoziomowy, na kondygnacji 0 (ok 195 m2) znajdują się:- sala do obsługi sal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

870 000 PLN (3 734 zł/m2)

3
-
233 m2
-
15716897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat przy Zatoce Puckiej! - Swarzewo 24522043 15716897 Całoroczny, dochodowy Pensjonat nad samym morzem - Gotowy biznes!Wyjątkowa okazja dla inwestora! Na sprzedaż całoroczny, w pełni działający pensjonat nad Zatoką Pucką, zlokalizowany w nadmorskim Swarzewie, tuż obok Władysławowa. Obiekt cieszy się 100...

Swarzewo (Pomorskie, gm. Puck)

7 500 000 PLN (7 205 zł/m2)

11
-
1041 m2
-
14364412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124664 14364412 Rewelacyjna oferta inwestycja z gotowym biznesem 23 pokoje BOOKING COM oraz z dobrym najemcą ŻABKA Świetlana biznesowo lokalizacja – położenie przy ul. Puławskiej z własnym parkingiem. 20 min do Centrum W-wy i 500 metrów od wjazdu na południową obw...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (9 224 zł/m2)

11
-
1301 m2
2015
15753595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domki nad morzem! - Jastrzębia Góra 25199944 15753595 Ośrodek wypoczynkowy z domkami nad morzem - Jastrzębia Góra, TupadłyAtuty nieruchomości:7 komfortowych domków całorocznych (łącznie ok. 600 m² powierzchni użytkowej)Każdy domek z prywatnym jacuzzi, a na terenie dodatkowo fińska sauna, pergola, plac z...

Tupadły (Pomorskie, gm. Władysławowo)

6 300 000 PLN (3 150 zł/m2)

12
-
2000 m2
-
15626250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OBIEKT MAGAZYNOWO-PRZEMYSŁOWY W WEJHEROWIE 22739624 15626250 Na sprzedaż obiekt magazynowo - przemysłowy w Wejherowie!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny obiekt magazynowo - przemysłowy o powierzchni 2170 m², z budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 275 m². To idealna przestrzeń dla firm z branży magazynowej...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 150 000 PLN (530 zł/m2)

1
-
2170 m2
-
14775941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 188633 14775941 Na sprzedaż Kompleks sportowo-rekreacyjno-konferencyjny. Inwestycja z wysoką stopą zwrotu! Prezentowana nieruchomość stanowi nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjno-konferencyjny zlokalizowany na terenie pojezierza Drawsko-Wałeckiego. Ośrodek położo...

Sypniewo (Wielkopolskie, gm. Jastrowie)

33 000 000 PLN (3 084 zł/m2)

11
-
10702 m2
2010
14363488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124604 14363488 Rewelacyjna oferta inwestycja z gotowym biznesem mieszkania na wyanjem oraz dobrym najemcą ŻABKA Świetlana biznesowo lokalizacja – położenie przy ul. Puławskiej z własnym parkingiem. 20 min do Centrum W-wy i 500 metrów od wjazdu na południową obwodn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 000 PLN (8 439 zł/m2)

11
-
711 m2
2015
12769908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 93528 12769908 Doskonałe miejsce na siedzibę firmy lub hurtownię zaledwie 4 km od ścisłego centrum. Budynek znajduje w bardzo dobrej lokalizacji na Woli na osiedlu Młynów. W pobliżu tramwaje i autobusy. Posiada 4 kondygnacje ok 140m2 każda, zagospodarowane podzie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (8 000 zł/m2)

11
-
500 m2
-
12612577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92771 12612577 Dęblin skomercjalizowana ROI ~9% kamienica w Dęblinie przy drodze krajowej, w ciągu handlowym. Kamienica w samym sercu miejscowości Dęblin. Jest to świetna inwestycja i gwarancja stabilnego, comiesięcznego przychodu. W lokalu na parterze mieści się o...

Dęblin (Lubelskie, gm. Dęblin)

1 016 260 PLN (3 080 zł/m2)

6
-
330 m2
2001
15746875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25089258 15746875 Na sprzedaż budynek z 4 mieszkaniami na działce 2200mkw, można dobudować hale, przy S5, Kosinowo, gmina Prusice.Super cena 419tys. złTo wyjątkowa okazja dla inwestorów szukających budynku z potencjałem i różnorodnymi możliwościami adaptacji.Budynek o...

Kosinowo (Dolnośląskie, gm. Prusice)

419 000 PLN (1 397 zł/m2)

8
4
300 m2
1960
15630319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOCHODOWY KOMPLEKS 4 DOMÓW NAD MORZEM | JANTAR 22845047 15630319 DOCHODOWY KOMPLEKS 4 DOMÓW NAD MORZEM JANTAR GOTOWY BIZNES CAŁOROCZNYNa sprzedaż funkcjonujący, całoroczny obiekt inwestycyjny zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Jantar, na działce o powierzchni 1080 m².Gotowy biznes z ugruntowaną działalnośc...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

2 799 000 PLN (9 996 zł/m2)

4
-
280 m2
2019