• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 095

15457310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18999428 15457310 Poszukujesz nieruchomości, która idealnie sprawdzi się jako siedziba dla Twojej rozwijającej się firmy? To świetnie się składa. Budynek handlowo-usługowy, o którym mowa ma niespełna 500m kw. i znajduje się na działce o powierzchni 1450m kw. Obiekt ze...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 849 000 PLN (3 852 zł/m2)

1
-
480 m2
2024
15894260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27936475 15894260 Syndyk Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarcząpod firmą GRZELAK ROMAN ZAKŁAD KONSTRUKCJI STALOWYCHsprzeda z wolnej ręki wchodzące w skład masy upadłości nieruchomości i ruchomościSyndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działal...

Osiny (Opolskie, gm. Komprachcice)

7 340 498 PLN (561 zł/m2)

1
-
13094 m2
-
15894259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27936474 15894259 Syndyk masy upadłości Henryka Kobieli, sygn. akt LD1MGUp232025, sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowaną, położoną przy ul. Mickiewicza 14 w Sieradzu, o łącznej pow. 0,2159 ha, dla której Sąd Rejonowy w Sieradzu,...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

3 582 000 PLN (4 523 zł/m2)

1
-
792 m2
-
15882727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673207 15882727 Przez lata mieściła się tu apteka – miejsce kojarzone z zaufaniem, spokojem i profesjonalizmem. Dziś ta przestrzeń w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Pyrzyc czeka na nowy pomysł.Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe?Lokalizacja, której nie trze...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

999 999 PLN (4 011 zł/m2)

1
-
249.3 m2
2008
15718164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt magazynowo-biurowy z utwardzonym placem. 24547362 15718164 Na sprzedaż: Obiekt magazynowo-biurowy z placem utwardzonym - Bolesławowo, gm. Skarszewy, woj. pomorskie Lokalizacja: Bolesławowo, powiat starogardzki, gmina Skarszewy Powierzchnia działki: 11 600 m² Powierzchnia hali magazynowej: 400 m² Powierzchnia...

Bolesławowo (Pomorskie, gm. Skarszewy)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

12
-
530 m2
1985
15894237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27934820 15894237 Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości ( Dz. U. z 2021 r., poz. 2213 ), Uchwały Nr IV2414 ...

Świętochłowice (Świętochłowice) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

1 400 000 PLN (1 869 zł/m2)

11
-
749 m2
1911
15649507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23294014 15649507 Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i autostrady. Obiekt położony na działce o powierzc...

Węgrzce Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 660 000 PLN (9 765 zł/m2)

11
-
170 m2
2012
15631083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 22864500 15631083 Garaż murowany na sprzedaż - ul. Okrzei, Piła Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16 m² , położony w kompleksie garaży przy ul. Okrzei w Pile , bezpośrednio przy Szkole Podstawowej nr 1 . Parametry techniczne: Szeroko...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

55 000 PLN (3 438 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-
15838575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26732399 15838575 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż funkcjonujący kompleks produkcyjno-magazynowy położony w Bochni przy ul. Łany, na działce o łącznej powierzchni 4,3508 ha . Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

30 000 000 PLN (2 877 zł/m2)

11
-
10426 m2
-
15780911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25816024 15780911 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15780910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25816022 15780910 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002