• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 101

14447462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2756400 14447462 Oferta sprzedaży bardzo ładnego lokalu użytkowego o powierzchni 20,20m2 (plus antresola) położonego na parterze kamienicy znajdującej się przy ulicy Parkowej (bardzo blisko ulicy Emilii Plater). Nieruchomość znajduje się w tzw. dzielnicy Drzetowo-Gra...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (14 802 zł/m2)

3
-
20.2 m2
1930
15860828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27184709 15860828 Czynne gospodarstwo mleczne - 22,79 ha - gmina Wieleń Na sprzedaż samowystarczalne gospodarstwo mleczne o powierzchni 22,79 ha , położone w obrębie Wrzeszczyna i Potrzebowice (gmina Wieleń, powiat czarnkowsko-trzcianecki). To kompletna nieru...

Wrzeszczyna (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

2 999 000 PLN (1 999 zł/m2)

11
-
1500 m2
2015
15860816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27184705 15860816 Działka z budynkiem nad jeziorem Sarcze w Trzciance - miejsce z duszą, przestrzeń z potencjałem Jest takie miejsce w Trzciance, które zna niemal każdy - „Szklanka” nad jeziorem Sarcze. Dziś to nie tylko wspomn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

249 000 PLN (3 609 zł/m2)

11
-
69 m2
-
8871580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 77806 8871580 BAR „POD DĘBEM” NA SPRZEDAŻ!! Lokal z przeznaczeniem na restaurację, pub, market, sklep lub inna działalność w centrum Siedliska! Gmina Trzcianka, Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki ...

Siedlisko (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

399 000 PLN (598 zł/m2)

11
-
667 m2
-
15893970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pruszcz Gdański atrakcyjny Lokal na sprzedaż 27922648 15893970 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 150 m² położony w świetnej, dobrze widocznej lokalizacji.W lokalu funkcjonują gabinety kosmetyczne i salon fryzjerski. Duże witryny zapewniają bardzo dobrą ekspozycję i komfort dla klientów.Nieruchomość idealn...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 200 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
-
150 m2
2006
15578625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21730331 15578625 Na sprzedaż lokal użytkowy (87,22 m2) znajdujący się na parterze w budynku z 1992 r. na osiedlu Przyjaźni! W sąsiedztwie lokale usługowo - handlowe!W skład powierzchni wchodzi:- wiatrołap ok. 5 m2;- 2 pomieszczenia handlowo- usługowe (ok. 42 m2 ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (8 599 zł/m2)

1
-
87.22 m2
1992
15457310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18999428 15457310 Poszukujesz nieruchomości, która idealnie sprawdzi się jako siedziba dla Twojej rozwijającej się firmy? To świetnie się składa. Budynek handlowo-usługowy, o którym mowa ma niespełna 500m kw. i znajduje się na działce o powierzchni 1450m kw. Obiekt ze...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 849 000 PLN (3 852 zł/m2)

1
-
480 m2
2024
15894260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27936475 15894260 Syndyk Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarcząpod firmą GRZELAK ROMAN ZAKŁAD KONSTRUKCJI STALOWYCHsprzeda z wolnej ręki wchodzące w skład masy upadłości nieruchomości i ruchomościSyndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działal...

Osiny (Opolskie, gm. Komprachcice)

7 340 498 PLN (561 zł/m2)

1
-
13094 m2
-
15894259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27936474 15894259 Syndyk masy upadłości Henryka Kobieli, sygn. akt LD1MGUp232025, sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowaną, położoną przy ul. Mickiewicza 14 w Sieradzu, o łącznej pow. 0,2159 ha, dla której Sąd Rejonowy w Sieradzu,...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

3 582 000 PLN (4 523 zł/m2)

1
-
792 m2
-
15882727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673207 15882727 Przez lata mieściła się tu apteka – miejsce kojarzone z zaufaniem, spokojem i profesjonalizmem. Dziś ta przestrzeń w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Pyrzyc czeka na nowy pomysł.Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe?Lokalizacja, której nie trze...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

999 999 PLN (4 011 zł/m2)

1
-
249.3 m2
2008
15718164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt magazynowo-biurowy z utwardzonym placem. 24547362 15718164 Na sprzedaż: Obiekt magazynowo-biurowy z placem utwardzonym - Bolesławowo, gm. Skarszewy, woj. pomorskie Lokalizacja: Bolesławowo, powiat starogardzki, gmina Skarszewy Powierzchnia działki: 11 600 m² Powierzchnia hali magazynowej: 400 m² Powierzchnia...

Bolesławowo (Pomorskie, gm. Skarszewy)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

12
-
530 m2
1985
15894237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27934820 15894237 Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości ( Dz. U. z 2021 r., poz. 2213 ), Uchwały Nr IV2414 ...

Świętochłowice (Świętochłowice) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

1 400 000 PLN (1 869 zł/m2)

11
-
749 m2
1911