• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 101

15894259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27936474 15894259 Syndyk masy upadłości Henryka Kobieli, sygn. akt LD1MGUp232025, sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowaną, położoną przy ul. Mickiewicza 14 w Sieradzu, o łącznej pow. 0,2159 ha, dla której Sąd Rejonowy w Sieradzu,...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

3 582 000 PLN (4 523 zł/m2)

1
-
792 m2
-
15882727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673207 15882727 Przez lata mieściła się tu apteka – miejsce kojarzone z zaufaniem, spokojem i profesjonalizmem. Dziś ta przestrzeń w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Pyrzyc czeka na nowy pomysł.Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe?Lokalizacja, której nie trze...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

999 999 PLN (4 011 zł/m2)

1
-
249.3 m2
2008
15718164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt magazynowo-biurowy z utwardzonym placem. 24547362 15718164 Na sprzedaż: Obiekt magazynowo-biurowy z placem utwardzonym - Bolesławowo, gm. Skarszewy, woj. pomorskie Lokalizacja: Bolesławowo, powiat starogardzki, gmina Skarszewy Powierzchnia działki: 11 600 m² Powierzchnia hali magazynowej: 400 m² Powierzchnia...

Bolesławowo (Pomorskie, gm. Skarszewy)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

12
-
530 m2
1985
15894237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27934820 15894237 Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości ( Dz. U. z 2021 r., poz. 2213 ), Uchwały Nr IV2414 ...

Świętochłowice (Świętochłowice) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

1 400 000 PLN (1 869 zł/m2)

11
-
749 m2
1911
15649507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23294014 15649507 Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i autostrady. Obiekt położony na działce o powierzc...

Węgrzce Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 660 000 PLN (9 765 zł/m2)

11
-
170 m2
2012
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-
15838575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26732399 15838575 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż funkcjonujący kompleks produkcyjno-magazynowy położony w Bochni przy ul. Łany, na działce o łącznej powierzchni 4,3508 ha . Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

30 000 000 PLN (2 877 zł/m2)

11
-
10426 m2
-
15780911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25816024 15780911 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15780910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25816022 15780910 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15751860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 25147666 15751860 Na sprzedaż lokal usługowy 280 mkw na działce 2ha 5535 mkw położony przy ulicy Żółwiowej w Łodzi. Wjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Przed budynkiem teren jest utwardzony asfaltem i kostką brukową. Z boku budynku jest wyznaczona 8 metrowa droga d...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 050 000 PLN (3 750 zł/m2)

1
-
280 m2
1975
15730512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24781322 15730512 Do sprzedaży obiekt przemysłowy w dzielnicy Łódź-Górna na działce 1924m2Nieruchomość składa się z dwóch budynków:- 949m2 - 162m2 łącznie 1038m2W budynkach znajdują się  pomieszczenia produkcyjno - magazynowe oraz socjalne i sanitarne.Obiekt posiada w...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 400 000 PLN (2 312 zł/m2)

11
-
1038 m2
1990
15697727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24135966 15697727 Do sprzedania budynek biurowo-magazynowy o powierzchni całkowitej 674 m2 stojący na ogrodzonej wybrukowanej działce o powierzchni 1180 m2Budynek składa się z 3 kondygnacji:1. Piwnica - powierzchnia magazynowa oraz kotłownia2. Parter - powierzchnia ma...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (4 154 zł/m2)

3
-
674 m2
1960