• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 100

13544097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 97921 13544097 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Budynek hotelowo-gastronomiczny z zapleczem mieszkalnym, czterokondygnacyjny, bez podpiwniczenia.Na parterze: sala bankietowa, zaplecze kuchenne, pomieszczenia sanitarne, gospodarcze oraz oranżeria. Na pi...

Okuniew (Mazowieckie, gm. Halinów)

1 800 000 PLN (1 000 zł/m2)

11
-
1800 m2
2000
13544188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 97926 13544188 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Budynek usługowo-mieszkalny wykorzystywany obecnie w celach hotelowych (hotel robotniczy).Nieruchomość mieści się w Okuniewie, gmina Halinów. Budynek dwupiętrowy. Na parterze i pierwszym piętrze znajduje ...

Okuniew (Mazowieckie, gm. Halinów)

1 200 000 PLN (1 051 zł/m2)

11
-
1142 m2
-
15883187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673623 15883187 Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,20...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

980 000 PLN (11 667 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15841788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26798133 15841788 Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,20...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

980 000 PLN (11 667 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15893624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915142 15893624 Wyciąg z ogłoszenia o przetargu Prezydent Miasta Przemyślaogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej,stanowiącej własność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonej przy ul. Zofii Chrzanowskiej 17w Przemyślu. 1. Oznaczenie n...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

400 000 PLN (1 674 zł/m2)

1
-
239 m2
-
15600233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22191460 15600233 Na sprzedaż lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia lokalu to 83 m2.Lokal obecnie jest przystosowany jest do prowadzenia działalności gastronom...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 000 PLN (12 048 zł/m2)

5
-
83 m2
1985
15893570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27914275 15893570 Kamienica w centrum Tarnowa - ,, MARIENSZTAT Świetna lokalizacja i bardzo atrakcyjna cena kamienicy położonej w centrum Tarnowa.To budynek Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie, obecnie użytkowany jako budynek dydaktyczny z salami wykładowymi i Bib...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

2 996 000 PLN (2 326 zł/m2)

10
-
1288 m2
1950
15508295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ODNOWIONA KAMIENICA W CENTRUM ŚWIECIA 20114787 15508295 Kamienica w centrum miasta  (10 m do RYNKU). Na parterze znajdują się dwa lokale usługowo-handlowe - 1 ok 100m2  podpisana jest umowa franczyzowa- 2 ok 50m2 Pięto ok 140 m2  3 lokale mieszkalne przeznaczone na wynajem. Budynek w ostatnich latach prze...

Świecie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Świecie)

790 000 PLN (1 317 zł/m2)

10
-
600 m2
1900
15893528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostróda Grunwaldzka 19 - lokal użytkowy Nr 1 27913520 15893528 Lokal Nr 1 w Ostródzie przy ul. Grunwaldzkiej 19, w budynku wolnostojącym, posadowionym na działce 109 o pow. 547 m2, wykonanym z cegły, przed rokiem 1939, ocieplony, udział 12 do części wspólnych budynku i gruntu.Wyodrębniony lokal Nr 1, dwupoziomow...

Ostróda, ul. Grunwaldzka 19

799 000 PLN (4 626 zł/m2)

10
-
172.73 m2
-
15781521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25829912 15781521 Do sprzedaży oferowane jest prawo własności lokalu użytkowego oznaczonego nr 1, o powierzchni 868,3 m2, usytułowanego na trzech kondygnacjach (piwnica, parter, piętro) w budynku zlokalizowanym w Kłodzku przy pl. Bolesława Chrobrego 20, 20A, 20B. Z ...

Kłodzko (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

1 545 000 PLN (1 779 zł/m2)

1
-
868.3 m2
-
15893500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913252 15893500 Lokal inwestycyjny z Żabką, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią Żabka Polska. ✔ Sklep działa od stycznia 2024 ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 10 lat✔ Narożnik, duże witryny✔ ul. Habich...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (18 280 zł/m2)

1
-
93 m2
2024
15893511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913241 15893511 Na sprzedaż lokal usługowy w budynku apartamentowym w Łodzi przy ul. Nowe Sady 85. W eleganckim 6-kondygnacyjnym budynku, w którym znajduje się 70 mieszkań i 6 lokali użytkowych. Do sprzedaży oferujemy lokal o powierzchni: 353,99m2.Lokal doskonały na...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

2 938 117 PLN (8 300 zł/m2)

1
-
353.99 m2
2024