• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 098

15582764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21833085 15582764 Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, Łęg - Kraków. Na działce znajduje się hala magazynowa z 2018 roku, dom jednor...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 100 000 PLN (7 486 zł/m2)

11
-
1082 m2
2018
15582760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21833084 15582760 Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, Łęg - Kraków. Na działce znajduje się hala magazynowa z 2018 roku, dom jednor...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 100 000 PLN (7 486 zł/m2)

11
-
1082 m2
2018
15805717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26314950 15805717 Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowo-biurowy w apartamentowcu na Ruczaju Oferujemy przestronny lokal o bardzo szerokich możliwościach aranżacyjnych, zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego kompleksu apartamentowego z całodobową rec...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 000 PLN (7 082 zł/m2)

11
-
706 m2
2013
15793041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26030113 15793041 Oferuję na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni całkowitej 248 m², położony w ścisłym centrum Puław przy ul. C.K. Norwida 10. Nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, usytuowana na działce o powierzchni 3,29 ara (własność), z b...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

1 230 000 PLN (4 960 zł/m2)

11
2
248 m2
1970
15771058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25569608 15771058 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy gastronomiczny Lokal znajduje się w głównym ciągu komunikacyjnym o bardzo dużym ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 944 500 PLN (11 500 zł/m2)

11
-
343 m2
2015
15206659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 12596480 15206659 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu obiekt produkcyjny - mieszkaniowy na dużej działce o powierzchni 38 ar. Prezentowany obiekt został wybudowany w 2014 roku, w roku 2021 przeszedł modernizację, jest w pełni samowystarczalny i ekologiczny: ...

Kalwaria Zebrzydowska (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

2 200 000 PLN (3 667 zł/m2)

11
-
600 m2
2014
15206664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12596478 15206664 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu obiekt produkcyjny - mieszkaniowy na dużej działce o powierzchni 38 ar. Prezentowany obiekt został wybudowany w 2014 roku, w roku 2021 przeszedł modernizację, jest w pełni samowystarczalny i ekologiczny: ...

Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria zebrzydowska) (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

2 200 000 PLN (3 667 zł/m2)

11
-
600 m2
2014
15888963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27835553 15888963 Wielofunkcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,40 mkw., położony na Pradze Południe w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym i biznesowym. Lokal posiada dwie duże witryny, co w okolicy z intensywnym ruchem pieszym zapewnia ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 634 000 PLN (17 021 zł/m2)

6
-
96 m2
1993
15470308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19286247 15470308 Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Tomicach, na działce o pow. 15 023 m2. W skład nieruchomości wchodzą: 1. Hotel (294 m2) - 12 pokoi z łazienkami. 2. Restauracja - budynek (140 m2) zaadaptowany na restaurację. 3. Budynek handlowo...

Tomice (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

13 530 000 PLN (5 661 zł/m2)

11
-
2390 m2
-
15364556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 16888130 15364556 Na sprzedaż hala o pow. 80 m2 zlokalizowana na działce o pow. 1940m2 w miejscowości Czostków, gm. Krasocin, pow. włoszczowski. Budynek wybudowany z pustaka H+H, kryty blachą trapezową. okna PCV. Wjazd do hali bramą dwuskrzydłową o szer. 4m i...

Czostków (Świętokrzyskie, gm. Krasocin)

240 000 PLN (3 000 zł/m2)

11
-
80 m2
2021
15346350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16414631 15346350 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta. Lokal położony jest na parterz e 1-piętrowej kamienicy z lat 30-tych ubiegłego wieku. W 2012 roku w lokalu przeprowad...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

649 000 PLN (6 490 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15301027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15179594 15301027 Na sprzedaż generująca przychód z najmu , kamienica o pow. ok. 230 m2 , zlokalizowana na działce o pow. 585m2 przy ul. Partyzantów w centrum Buska-Zdroju . W skład budynku wchodzą: a) na parterze dwa pomieszczenia sklepowe z osobnymi wejściami...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 190 000 PLN (5 174 zł/m2)

11
-
230 m2
1920