• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Górna

Znalezionych ofert: 94

15797545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26151881 15797545 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Doskonała lokalizacja na spokojnym i zielonym osiedlu Nowe Rokicie, z pełną i rozbudowaną infrastrukturą miejską. Ulice zostały niedawno zmodernizowane posiadają nową nawierzc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

565 000 PLN (7 958 zł/m2)

4
1
71 m2
1961
15860908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27188867 15860908 Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2021 roku, co zapewnia wysoki standard wykończenia oraz komfort użytkowania. Mieszkanie je...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (10 568 zł/m2)

2
1
44 m2
2021
15860793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27184492 15860793 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m do generalnego remontu, dzięki czemu można je urządzić według własnych potrzeb. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bud...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

373 975 PLN (8 130 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15831476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26697189 15831476 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczak tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Górniaku, w części miasta z rozwiniętą infrastrukturą osiedlową. W najbliższym otoczeniu znajdu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 391 zł/m2)

3
1
69 m2
1985
15807645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26376175 15807645 REZERWACJA!Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w dzielnicy Łódź Górna,w południowo-wschodniej części miasta.Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

192 000 PLN (7 111 zł/m2)

1
1
27 m2
1980
15841671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26792685 15841671 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Obniżka ceny - chwytaj OKAZJĘ!Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrzeń na świeżym powietrzu? To mieszkanie jest idealną odpowiedzią na Tw...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (11 341 zł/m2)

3
1
44 m2
2025
15841721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZCZYNSZOWY APARTAMENT Z OGRODEM 26793364 15841721 Poszukujesz mieszkania z ogrodem, które daje poczucie własnego domu?Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,59 m² z prywatnym ogrodem 180 m², położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Kolumny w dzielni...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 048 360 PLN (12 480 zł/m2)

4
-
84 m2
2021
15822995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633195 15822995 Mikrokawalerka po generalnym remoncie Łódź, ul. OdyńcaNa sprzedaż wyremontowana mikrokawalerka o powierzchni 16,63 m², położona na parterze w dwopiętrowej, kamienicy przy ul. Odyńca w Łodzi.Idealna pod inwestycję na wynajem lub jako pierwsze własne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

168 000 PLN (10 500 zł/m2)

1
1
16 m2
1920
15870334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27427150 15870334 Wyremontowana kawalerka na parterze o powierzchni niecałych 20 m2 z możliwością korzystania z ogródka w kamienicy przy ul. 3go Maja. Mieszkanie przeszło kapitalny remont kilka lat temu. Nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna. Nie wymaga nakładów ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (8 895 zł/m2)

1
1
19 m2
1915
15824861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633247 15824861 Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35 m², położona na 2. piętrze w solidnym bloku z cegły z lat 60., zlokalizowanym w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi Górna, ul. Komfortowa.Mieszkanie składa się z:dużego pokoju z wnęką, kt...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

229 000 PLN (6 543 zł/m2)

1
1
35 m2
1962
15887865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796879 15887865 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,18 m², usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń salon z wejściem do kuchni, przedpokój, łazienka oraz dwa dodatkowe pokoje. Ekspozycja okien na w...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

343 000 PLN (7 146 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15885382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728363 15885382 2 duże pokoje 51 m² 2 łazienki 3 piętroNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 3. piętrze w budynku z 1975 roku.Układ pomieszczeń: dwa przestronne, jasne pokoje oddzielna kuchnia aż dwie łazienki duży atut dla komfor...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

415 000 PLN (8 137 zł/m2)

2
2
51 m2
1987