• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Górna

Znalezionych ofert: 94

15795726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
43m2/Dąbrowa/zielona okolica/2pokoje/rozkład 26103377 15795726 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 43,26 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi na osiedlu Dąbrowa, cenionym za wygodę codziennego życia. Niewątpliwym atutem jest wygodny dostęp do infrastr...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15865241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27290382 15865241 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,79 m2, przy ul. Broniewskiego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal dobrze utrzymany, niewymagający pilnych nakładów, z potencjałem do modernizacji. Lokalizacja w centrum dużego osiedla zapewnia dobry dostęp d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

385 000 PLN (7 549 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15861685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210519 15861685 42 m² 2 pokoje do remontu świetny potencjałNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m² składające się z dwóch pokoi, idealne dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji lub pod inwestycję. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość stworzenia prz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

312 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15827053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633296 15827053 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2, w cenie 270 000 złotych. Lokal umiejscowiony jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z wielkiej płyty. Stan mieszkania - do remontu . Do mieszkania przynależy komórka lokatorska . Mieszkanie jest własnościowe...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15833659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26923339 15833659 Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Lokalizacja ta oferuje połączenie ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (11 184 zł/m2)

4
1
76 m2
2017
15765739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25483484 15765739 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m² za cenę 363 500 PLN usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Blok jest ogrodzony oraz monitorowany. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Lokal w 2010 roku przeszedł remont (wymiana okien oraz d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

363 500 PLN (6 990 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15435354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18477249 15435354 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m² za cenę 8275 PLN za m². Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, przyszłościowym miejscu, zapewniając doskonałą inwestycję na przyszłość. Świetna okazja cenowa!Mieszkanie jest bardzo słoneczne, co spr...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1961
15868035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj od razu | 2 Pokoje | Miejsce Postojowe 27363414 15868035 Chcecie mieszkania, do którego wchodzicie i po prostu zaczynacie żyć - bez remontów, decyzji i miesięcy czekania?M6 w Nowej Granitowej to gotowe, w pełni urządzone 2 pokoje, stworzone z myślą o codziennym komforcie pary.Spokojna okolica, kameralny bu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (7 667 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15868060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje + Garderoba | Osobna Kuchnia | Gotowe 27363852 15868060 Szukasz mieszkania, które naprawdę ułatwia codzienne życie, a nie tylko dobrze wygląda na rzucie?M4 w Nowej Granitowej to 47,12 m² zaprojektowane z myślą o wygodzie - z osobną kuchnią, pełnowymiarową garderobą i gotowe do wprowadzenia. Bez remontów, ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

398 164 PLN (8 472 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15868061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 Pokoi | 100 m² | Ogród | Idealne dla Rodziny 27363853 15868061 Szukasz miejsca, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń, a codzienne życie jest po prostu wygodne?M1 w inwestycji Nowa Granitowa to ponad 100 m² dobrze rozplanowanego mieszkania z dostępem do ogrodu, gdzie funkcjonalność idzie w parze z komforte...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 150 PLN (6 492 zł/m2)

6
-
100 m2
-
15819703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620683 15819703 Do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie. Lokalizacja to Łódź ul Łokietka Tutaj przestrzeń i komfort to będzie Twoja codzienność. Dlaczego ? Na ponad 50m2 znajdują się dwa pokoje , kuchnia , łazienka i toaleta. W pokoju gościnnym na sufici...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

2
-
52 m2
1980
15865052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27282571 15865052 Z przyjemnością prezentujemy przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,34 m², zlokalizowane na popularnym i zielonym osiedlu przy ul. Felińskiego w Łodzi (Dąbrowa). To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestyc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (7 976 zł/m2)

2
1
42 m2
1970