• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Górna

Znalezionych ofert: 94

15867751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27350788 15867751 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego mieszkania w Łodzi przy ul. Felsztyńskiego. To idealne miejsce dla osób poszukujących gotowego lokum w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum miasta!Oferta ekskluzywna - całość wynagro...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

195 000 PLN (9 716 zł/m2)

1
1
20.07 m2
2017
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
15775489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25675343 15775489 Mieszkanie 50,08 mkw na 2 piętrze w bloku trzypiętrowym w bloku po termomodernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem,pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. W bloku znajduje się sc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (7 380 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15830302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26668012 15830302 Mieszkanie 36,91 mkw składa się z; salonu, sypialni z balkonem, zamkniętej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. Usytuowane jest na 10 piętrze w bloku z windą po termomodernizacji. Mieszkanie jest po remon...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (9 444 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15022387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7137174 15022387 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach.Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej aranżacji, w spoko...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

684 000 PLN (7 953 zł/m2)

3
-
86 m2
2006
15799938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200272 15799938 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o funkcjonalnym układzie, zlokalizowanego na czwartym piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ulicy Zapolskiej na łódzkiej Górnej.Ta oferta jest skierowana dla osób poszuk...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (8 455 zł/m2)

2
1
33 m2
1968
15881837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POKOJE W SUPER CENIE DO NEGOCJACJI 27649912 15881837 Na sprzedaż komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w Łodziprzy ul. Broniewskiego, na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku.Lokal wyróżnia się bardzo praktycznym układem pomieszczeń, który zapewnia wyraźny podział ...

Łódź (Górna), Władysława Broniewskiego

328 360 PLN (6 986 zł/m2)

3
1
47 m2
1969
15878249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na panoramę miasta 27591438 15878249 2 pokoje 44 m² 11 piętro widok na panoramę Łodzi ul. ŁącznaZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 44 m², położonego na 11. piętrze przy ul. Łącznej w Łodzi, z imponującym widokiem na panoram...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

344 900 PLN (7 839 zł/m2)

2
-
44 m2
1975
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15743293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3|50 m²|Radomska|po remoncie kuchnia i łazienka 25006440 15743293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m², położonego w atrakcyjnej części Łodzi przy ul. Radomskiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy dzielnicy Górna, z dala od głównego ruchu ulicznego, a jednocześn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 780 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15799666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21 m² na Polesiu blisko ścisłego centrum 26195780 15799666 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 21 m², położonej w spokojnej i doskonale skomunikowanej części łódzkiego Polesia. To idealna propozycja dla studenta, singla lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze atu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

140 000 PLN (6 667 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15764883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie, idealne dla studenta!!! 25455989 15764883 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania po remoncie, położonego w dzielnicy Górna - w spokojnej i zielonej okolicy. Lokalizacja zapewnia jednocześnie bardzo dobry dostęp do centrum miasta oraz pobliskiego Ry...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 000 PLN (9 139 zł/m2)

2
-
36 m2
1958