• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Burkatów Osiedle Pogórze

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pogórze, Osiedle i Burkatów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27981403 15896503 Wyjątkowe mieszkanie przy ul. Rydlówka 21B, w nowoczesnym, przemyślanym w każdym calu apartamentowcu. Powierzchnię mieszkania tworzą: wygodny korytarz, salon z aneksem kuchennym i uroczym balkonem, trzy ustawne pokojesypialnie, komfortowa łazienka i ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 999 PLN (22 727 zł/m2)

4
1
88 m2
2021
15895869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962751 15895869 Apartament klasy premium wysoki standard Wilanów – Oś KrólewskaNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80,4 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Miasteczka Wilanów — przy Osi Królewskiej. To nieruchomość stworzona dla osób...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 990 PLN (20 908 zł/m2)

3
1
80.35 m2
2010
15895792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962744 15895792 Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w okolicy Ronda ONZ oraz w odległości kilku minut od głównych punktów biznesowych Śródmieścia i Woli. Układ i lokalizacja sprawiają, że nieruchomość...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 029 000 PLN (20 800 zł/m2)

3
-
49.47 m2
1972
15895856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962712 15895856 Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10. Na lokal składają się: - salon z aneksem kuchennym, - osobna sypialnia, - łazienka z prysznicem, - korytarz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (22 950 zł/m2)

2
1
32.2 m2
1974
15895419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962079 15895419 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego Magiera na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy z 1988 roku.Najważniejsze a...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (14 992 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1988
15895560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962035 15895560 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Południe (obręb Gocław). Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z trzech)...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (14 583 zł/m2)

4
1
60 m2
2000
15895634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962032 15895634 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy z 1959 roku.Budynek położony jest w prestiżowej i ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 627 zł/m2)

2
1
50.9 m2
1959
15895332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962017 15895332 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej części Gdańsk - Stogi, w niedalekiej odległości od morza i terenów rekreacyjnych.Gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu. Układ mieszkania:- dwa jasne pokoj...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

489 000 PLN (12 222 zł/m2)

2
1
40.01 m2
1932
15895551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27961985 15895551 Oferuję do sprzedania 6 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 135 mkw, położone przy ul. Poprzecznej w Lesznowoli. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w budynku wzniesionym w 2008 roku.Najważniejsze cechy- Okna mieszkania wychod...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 220 000 PLN (9 037 zł/m2)

6
2
135 m2
2008
15892447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898772 15892447 Mały metraż, parter z balkonem jedno z najbardziej poszukiwanych mieszkań na rynku!Przy ul. Trzcińskiej w Skierniewicach czeka funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,94 m², które świetnie sprawdzi się zarówno dla seniora, młodej pary, j...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

345 000 PLN (9 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1980
15890469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877459 15890469 Na sprzedaż mieszkanie ok. 38 m² ul. Morcinka spokojna, zielona okolicaLokalizacjaMieszkanie znajduje się w bloku przy ul. Morcinka. Bardzo dobra lokalizacja z wygodnym dojazdem zarówno do Raciborza, jak i Rybnika. W pobliżu znajdują się sklepy, t...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

176 000 PLN (4 757 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15879345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27613316 15879345 Dwupoziomowe, słoneczne, ponad 100 m2, 6 pokoi, 2 balkony, komórka 9 m2Powierzchnia użytkowa lokalu to 106 m2, która obejmuje dolną kondygnację składającą się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 24,8 m2, trzech pokoi (13,8 m2, 10,3 m2, 10 m2),...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

890 000 PLN (8 396 zł/m2)

4
1
106 m2
2008