• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 127

15756343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25251295 15756343 lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 91,89 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 28 wraz z udziałem wynoszącym 48810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

96 000 PLN (1 055 zł/m2)

3
-
91 m2
-
15756341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251293 15756341 lokal mieszkalny nr 16 o powierzchni 29,08 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 28810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

39 000 PLN (1 345 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15753970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25221035 15753970 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 34,12 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 13A wraz z udziałem wynoszącym 15310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

38 000 PLN (1 118 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15753153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25191212 15753153 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,19 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 136 wraz z udziałem wynoszącym 39210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15752691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173039 15752691 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 66,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 149 wraz z udziałem wynoszącym 12510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

122 000 PLN (1 848 zł/m2)

2
-
66 m2
-
15750033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25114760 15750033 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 51,15 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 42810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

64 000 PLN (1 255 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15750032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25114758 15750032 lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 26,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 22210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wpraw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

38 000 PLN (1 462 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15726189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24694919 15726189 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 69,10 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Stanisława Witczaka 100 wraz z udziałem wynoszącym 82510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

130 000 PLN (1 884 zł/m2)

2
-
69 m2
-
15726055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24691621 15726055 Lokal mieszkalny nr 19 o powierzchni 58,42 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Gwareckiej 1 wraz z udziałem wynoszącym 34110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 638 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15726054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24691618 15726054 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 38,54 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2 wraz z udziałem wynoszącym 38010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15756340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25251292 15756340 nr ogłoszenia: AZMDM189202509-25 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 38,19 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Hugona Kołłątaja 16 wraz z udziałem wynosząc...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

71 000 PLN (1 868 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15756339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25251291 15756339 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 53,97 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Stalmacha 1 wraz z udziałem wynoszącym 25710000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udz...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

101 000 PLN (1 906 zł/m2)

2
-
53 m2
-