• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 376

15791161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Wrzeszcz |Przy Galerii Bałtyckiej | SKM 25985718 15791161 Zapraszam do zakupu nieruchomości, która łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiżową lokalizację. To doskonały wybór dla osób, które cenią komfort życia w sercu miasta lub chcą bezpiecznie ulokować kapitał.ATUTY:- Topowa lokalizacja — mieszkani...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (13 071 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15881282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27627665 15881282 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,1 m², położone na parterze w zadbanym budynku na gdańskiej Zaspie. To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego gustu oraz dla rodzin szukających funkcjonalnej przestr...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (11 685 zł/m2)

3
1
64.1 m2
1980
15881283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27627667 15881283 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni całkowitej 65,5m² położonego w spokojnej i zielonej części Oruni Górnej - Gdańska Południe przy ul. Złotej.To idealna propozycja dla osób, które cenią no...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 198 zł/m2)

3
1
65.5 m2
2021
15789453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie inwestycyjne - 900 m od Śródmieścia 25941643 15789453 Mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk, ul. Stefanii SempołowskiejATUTYWymienione instalacje elektryczne i hydrauliczne.Pełne umeblowanie i wyposażenie w cenieOptymalny układ 2 pokoi - większa stopa zwrotu niż z kawalerki.1. piętro w kamienicy - najbardzie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

449 999 PLN (12 162 zł/m2)

2
1
37 m2
1960
15881225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Wrzeszcz | Zajezdnia Wrzeszcz | 2 pokoje 27625606 15881225 Gdańsk Wrzeszcz Zajezdnia Wrzeszcz 2 pokoje 33,18 m² balkon fitness miejsce parkingoweNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,18 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwe...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (22 697 zł/m2)

2
1
33 m2
2019
15870675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27437006 15870675 !!! ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE W ŚRODĘ 29.04 W GODZINACH 15-18 !!!W CELU USTALENIA DOKŁADNEJ GODZINY PREZENTACJI PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY !!!WYJĄTKOWE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE – GDAŃSK JASIEŃ, UL. POTĘGOWSKANa sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe m...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (11 244 zł/m2)

3
2
57.72 m2
2020
15800792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe ul. Raduńska przy parku 26221716 15800792 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² na 2 piętrze  przy ul. Raduńskiej w gdańskiej dzielnicy Orunia. Świetna lokalizacja! Idealna propozycja dla pary, singla lub pod inwestycję! 400 metrów do SKM! Bardzo blisko piękny Park Oruński!LOK...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

489 000 PLN (11 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15877038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562083 15877038 Och, zostawić to wszystko i... wyruszyć nad morze. Kto by o tym nie marzył... student, kierowca w zatłoczonym mieście czy pracownik niedoceniany przez pracodawcę. A my odkrywamy karty. U nas w Warszawie możesz poznać warunki, jak szybko mieć nierucho...

Gdańsk (Centrum) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

287 900 PLN (11 516 zł/m2)

1
-
25 m2
2025
15876669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem, miejscem w hali i komórką! 27544508 15876669 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,58 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W jego skład wchodzą:- salon z klimatyzacją i wyjściem na balkon (6,74 m...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 150 000 PLN (19 828 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15865480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy apartament w nagradzanej inwestycji 27300554 15865480 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż oferujemy luksusowy, w pełni wykończony apartament, położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Trójmieś...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 220 000 PLN (25 957 zł/m2)

3
-
47 m2
2024
15864367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Morenowe Wzgórze - komfortowe mieszkanie 27266858 15864367 HOT oferta tylko w Pepper House !!!Elegancki apartament położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Morenowe Wzgórze - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz bliskość te...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

3
-
67 m2
2007
15795146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki standard I dla inwestora lub dla siebie 26090312 15795146 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Do not hesitate to write or call us. We speak English.Mieszkanie dla inwestora, z potwierdzoną stopą zwrotu n...

Gdańsk (Nowy port) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

535 000 PLN (13 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1930