• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 379

15876733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem i piwnicą blisko Motławy! 27550215 15876733 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 54,68 m2. W jego skład wchodzą:- 2 pokoje (18,70 m2 oraz 16,80 m2); z...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

815 000 PLN (15 093 zł/m2)

2
1
54 m2
1950
15806537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 3 pokoje z osobną kuchnią | Dwustronne 26341192 15806537 0% PROWIZJISpółdzielczo własnościowe z księgą wieczystą!Osoba za granicy może nabyć to mieszkanie bez pozwolenia MSWIA!Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w części dzielnicy StogI z szybkim dostępem zarówno do infrastruktury lokalnej, jak i terenów ...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

690 000 PLN (12 545 zł/m2)

3
1
55 m2
1993
15773367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń|widok na jezioro|miejsce w hali|komórka 25634425 15773367 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przestrzeń dla wymagających. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 89,55 m2 z imponującym tarasem - Gdańsk  Przystań Jasień tuż obok Jeziora Jasień. INFORMACJE:Na sprzedaż wy...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 560 000 PLN (17 528 zł/m2)

4
1
89 m2
2023
15801740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża kawalerka Gdańsk Chełm 26248959 15801740 Duża kawalerka z małym gabinetem z oknem 43 m² - możliwość wydzielenia drugiego pokoju, idealna na inwestycję! Na sprzedaż ustawna i przestronna kawalerka o powierzchni 43 m², położona wbardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie składa się z:Du...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

510 000 PLN (11 860 zł/m2)

1
1
43 m2
1980
15791161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Wrzeszcz |Przy Galerii Bałtyckiej | SKM 25985718 15791161 Zapraszam do zakupu nieruchomości, która łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiżową lokalizację. To doskonały wybór dla osób, które cenią komfort życia w sercu miasta lub chcą bezpiecznie ulokować kapitał.ATUTY:- Topowa lokalizacja — mieszkani...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (13 071 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15881282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27627665 15881282 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,1 m², położone na parterze w zadbanym budynku na gdańskiej Zaspie. To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego gustu oraz dla rodzin szukających funkcjonalnej przestr...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (11 685 zł/m2)

3
1
64.1 m2
1980
15881283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27627667 15881283 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni całkowitej 65,5m² położonego w spokojnej i zielonej części Oruni Górnej - Gdańska Południe przy ul. Złotej.To idealna propozycja dla osób, które cenią no...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 198 zł/m2)

3
1
65.5 m2
2021
15789453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie inwestycyjne - 900 m od Śródmieścia 25941643 15789453 Mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk, ul. Stefanii SempołowskiejATUTYWymienione instalacje elektryczne i hydrauliczne.Pełne umeblowanie i wyposażenie w cenieOptymalny układ 2 pokoi - większa stopa zwrotu niż z kawalerki.1. piętro w kamienicy - najbardzie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

449 999 PLN (12 162 zł/m2)

2
1
37 m2
1960
15870675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27437006 15870675 !!! ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE W ŚRODĘ 29.04 W GODZINACH 15-18 !!!W CELU USTALENIA DOKŁADNEJ GODZINY PREZENTACJI PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY !!!WYJĄTKOWE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE – GDAŃSK JASIEŃ, UL. POTĘGOWSKANa sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe m...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (11 244 zł/m2)

3
2
57.72 m2
2020
15800792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe ul. Raduńska przy parku 26221716 15800792 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² na 2 piętrze  przy ul. Raduńskiej w gdańskiej dzielnicy Orunia. Świetna lokalizacja! Idealna propozycja dla pary, singla lub pod inwestycję! 400 metrów do SKM! Bardzo blisko piękny Park Oruński!LOK...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

489 000 PLN (11 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15877038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562083 15877038 Och, zostawić to wszystko i... wyruszyć nad morze. Kto by o tym nie marzył... student, kierowca w zatłoczonym mieście czy pracownik niedoceniany przez pracodawcę. A my odkrywamy karty. U nas w Warszawie możesz poznać warunki, jak szybko mieć nierucho...

Gdańsk (Centrum) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

287 900 PLN (11 516 zł/m2)

1
-
25 m2
2025
15876669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem, miejscem w hali i komórką! 27544508 15876669 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,58 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W jego skład wchodzą:- salon z klimatyzacją i wyjściem na balkon (6,74 m...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 150 000 PLN (19 828 zł/m2)

3
1
58 m2
2024