• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Jędrzejów

Znalezionych ofert: 40

15746787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25087560 15746787 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,88m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie obejmującym: ściany z gładzią i kolorem, wykończona łazienka, panele i...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

471 680 PLN (11 230 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15802338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26263710 15802338 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,87m2, - łazienki o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

311 920 PLN (9 748 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15800362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26212933 15800362 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,45 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,35m2 - pokoju o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

434 960 PLN (9 666 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15800280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210979 15800280 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 19,15m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

365 000 PLN (9 865 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15800281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26210978 15800281 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,06 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 29,55m2, - 3 sypialni o ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

697 716 PLN (9 061 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15800220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26209292 15800220 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,36 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 14,82m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

319 768 PLN (9 993 zł/m2)

2
-
32 m2
2026
15802318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26263400 15802318 Na sprzedaż 5 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 103,20m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie ma wyjście na taras na dachu o powierzchni 124,88m2 (na wyłączność)! M...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

922 520 PLN (8 957 zł/m2)

4
-
103 m2
2026
15800192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26208146 15800192 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,87m2, - łazienki o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

311 920 PLN (9 748 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15799534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26192215 15799534 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,74 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,53m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

305 512 PLN (10 184 zł/m2)

2
-
30 m2
2026
15800331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26212025 15800331 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,13 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 18,76m2, - 3 sypialni o ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

577 918 PLN (9 173 zł/m2)

4
-
63 m2
2026
15799190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26183048 15799190 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,54 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,53m2, - dwóch sypialn...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

546 125 PLN (9 581 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15802069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26255609 15802069 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,45 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,35m2 - pokoju o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

434 960 PLN (9 666 zł/m2)

2
-
45 m2
2026