• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Jędrzejów

Znalezionych ofert: 40

15802020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26255250 15802020 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 19,15m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

365 000 PLN (9 865 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15800417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26213952 15800417 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,15 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,35m2, - dwóch sypialn...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

532 205 PLN (9 337 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15799732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26196696 15799732 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,45 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 29,80m2, - 3 sypialni o ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

701 070 PLN (9 105 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15799685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26196574 15799685 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,48 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 23,15m2, - łazienki o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

314 328 PLN (9 823 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15799579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26194904 15799579 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,92 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 19,67m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

351 096 PLN (10 031 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15801918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26253174 15801918 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,87m2, - łazienki o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

311 920 PLN (9 748 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15800154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26207404 15800154 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,16 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,35m2, - dwóch sypialn...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

532 292 PLN (9 338 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15799863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26198020 15799863 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,51 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 18,76m2, - 3 sypialni o ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

581 186 PLN (9 225 zł/m2)

4
-
63 m2
2026
15799580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26194906 15799580 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,14 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,07m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

309 032 PLN (9 969 zł/m2)

2
-
31 m2
2026
15798681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26178959 15798681 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 23,14m2, - dwóch sypialn...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

546 125 PLN (9 416 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15442914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18667649 15442914 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,87m2 zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie obejmującym: ściany z gładzią i kolorem, wykończona łazienka, panele ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

420 126 PLN (10 003 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15692355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24041730 15692355 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,52m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ul. Sobieskiego w Jędrzejowie. W skład mieszkania wchodzą następujące pomieszczenia: salon o pow. ok. 17,24m2, dwie sypialnie o pow. ok. 14,60m2 i 8...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
-
63 m2
1985