• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kąty Wrocławskie Rynek

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rynek

Znaleźliśmy 24 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wrocławskie Kąty

15818207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26619777 15818207 Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni działki 300 m² w konkurencyjnej cenie 920 000 PLN. Ten nowoczesny dom, który został ukończony w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

920 000 PLN (7 302 zł/m2)

4
2
126 m2
2025
15885308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722681 15885308 Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Katach Wrocławskich, o powierzchni użytkowej 33,13 m², znajdujące się na drugim piętrze przedwojennej kamienicy z 1910 roku w samym sercu miasta.W mieszkaniu znajdują się cztery funkcjonalne pomieszczenia: Pokój dzi...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

380 000 PLN (11 515 zł/m2)

2
1
33 m2
1910
15893708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917525 15893708 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

487 900 PLN (10 381 zł/m2)

2
1
47 m2
2025
15883920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27684894 15883920 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

616 308 PLN (10 272 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15752696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25173060 15752696 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ I BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkań3-pokojowe mieszkanie z ANTRESOLĄ I balkonem Smolec k. Wrocławia Gotowe do odbioru! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 78,72 m, po...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

648 900 PLN (8 214 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15891165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889980 15891165 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016
15797926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26159210 15797926 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż – przestronne, nowoczesne mieszkanie z balkonem i 2 miejscami parkingowymi, położone przy ul. Topolowej w Smolcu. To idealne miejsce dla osób szukających komfortowej przestrzeni...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

990 000 PLN (9 404 zł/m2)

5
2
105.27 m2
2019
15836664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26717150 15836664 Mieszkanie dla Rodziny tuż przy granicy Wrocławia Dostępne od zaraz, kameralna okolicaOpiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:Inwestycja zlokalizowana w Zabrodziu, granicząca z Oporowem, Mokronosem Dolnym...

Zabrodzie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

668 716 PLN (9 419 zł/m2)

4
1
71 m2
2025
15771122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25570210 15771122 Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w kompleksie kameralnych budynków wielorodzinnych w Smolcu na przedmieściach Wrocławia. Idealne dla zawodowo związanych z Wrocławiem, a w życiu prywatnym ceniących ciszę, spokój i aktywność sportową i rekreację w ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

680 000 PLN (10 291 zł/m2)

2
1
66.08 m2
2005
15815907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591255 15815907 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

573 024 PLN (9 550 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15871952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27481155 15871952 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkań3-pokojowe mieszkanie z balkonem Smolec k. Wrocławia Gotowe do odbioru! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 60,35 m, położone na III piętrze no...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

598 900 PLN (9 982 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15589133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21954037 15589133 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym.Opiekun oferty: Jakub Borońskitel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni 71,49 m2 mieści się na 1 piętrze 3-piętrowego bloku i składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 800 PLN (10 124 zł/m2)

3
-
71 m2
2010